Slevy a výhody v Novigradu

Slevy a výhody v Novigradu při prázdninách na Istrii

Dovolená na Istrii, kouzelné Chorvatsko

Láká-li vás vyzkoušet tentokrát dovolenou v Novigradu v jedné z jeho nejdostupnějších a zároveň nejpřitažlivějších rekreačních lokací okouzlující Istrie, neváhejte. NOVASOL pro vás totiž přichystal dlouhou řádku skvělých tipů na turistické atrakce a získat velice výhodné slevy a výhody v Novigradu. Taková finanční úspora váš pobyt nejen osvěží a zatraktivní, ale také umožní podívat se za tím nejzajímavějším z celého regionu. Hned na úvod stojí za zmínku, že po dálnici to sem našinec má asi jen 800 kilometrů. Istrijský poloostrov má největší rozlohu (3 700 kilometrů čtverečních) v celém Jaderském moři. Rozkládá se na jeho severovýchodním konci, naproti slavným Benátkám. Navíc se jedná o nejzápadnější cíp Chorvatské republiky. Směrem na jihovýchod se táhnou blízké, rekreačně též velice populární ostrovy Krk a Cres, na druhou stranu z určitých lokalit můžete dohlédnout až do Itálie. Je-li pro vás důležité komfortní ubytování v Chorvatsku, parádní koupání, nádherná příroda a čarokrásná města, jste tady správně.

Slevy do Rovinje a Puly, které těžko odmítnete

K těm nejoriginálnějším atrakcím, které Istrie může nabídnout, patří exkurze do starověké Puly. Toto nádherné město, řazené mezi nejnavštěvovanější v Evropě, vás nadchne mnoha památkami až z období starého Říma. K těm nejvíce navštěvovaným patří skvěle zachovaný amfiteátr a též skvostná Herkulova brána. Pokud si zarezervujete ubytování v Chorvatsku, jako dárek obdržíte slevu 10% na prohlídku těchto věhlasných pamětihodností. Jiným návštěvnicky vděčným městem na Istrii je bezesporu přístav Rovinj. Pyšní se okouzlující atmosférou starobylých, křivících se uliček a kamenných, středověkých domů. Zde pro vás za objednávku apartmánu v Chorvatsku připravil NOVASOL slevu celých 15 procent na nezapomenutelnou plavbu velkolepým historickým plavidlem Rižana z 19. století. A romanticky strávený den završíte lahodnou večeří ve stylovém restaurantu – tradiční zdejší gastronomii si vychutnáte i díky slevě 10 %.

Zkuste vybrané víno i jízdu na koni za rozumné peníze

Ani to ovšem není z lákavých slev NOVASOL během pobytu na poloostrovu Istrie vše. O deset procent méně zaplatíte i za dobrodružné potápění v blankytných vodách Jadranu poblíž Medulinu. Totéž platí pro degustaci v populárním sklípku zdejšího vyhlášeného vinařství v Barbanu. Nejsevernější chorvatská župa však nabízí i další kulturní a přírodní lákadla, z nichž je na prvním místě třeba uvést Limfský fjord a jeho delfíny. Ještě dnes si zabookujte ubytování na Istrii a uspoříte mezi 12 a 15 procenty za vyjížďku na koni v okolí ranče Barba Tone u Mandjadvorce. Lákavá sleva vás čeká taktéž při ochutnávce bioproduktů z lůna Istrie na ekologické farmě Žminj. Nezbývá, než vám popřát co nejhezčí pobyt a co nejvíce nezapomenutelných fotografií!