Slevy a výhody Peroj

Potěšující slevy a výhody Peroj během prázdnin na Istrii s NOVASOL

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku v jedné z jeho nejkrásnějších a nejpopulárnějších destinací? A navíc skutečně výhodně, s možností využít maximálně tamních atrakcí a turistických magnetů? V takovém případě využijte nabídku ubytování na Istrii od společnosti NOVASOL, obsahující báječné slevy a výhody Peroj. Nemalé cenové úspory vám umožní poznat to nejlepší z největšího jadranského poloostrova, vzdáleného z České republiky jenom 800 kilometrů.

Istrie se nachází na severovýchodě Jaderského moře, vzdušnou čarou nijak závratně daleko od proslulých Benátek. Na severu sousední se Slovinskem, jihovýchodně jsou z poloostrova dobře vidět další vyhlášené prázdninové oblasti, ostrovy Krk a Cres. K hlavním lákadlům istrijského pobřeží patří nádherné pláže, rozmanitá příroda, historická města, kompletní infrastruktura i spousta příležitostí k ubytování v Chorvatsku.

Pula a Rovinj za rozumné peníze

K nejhodnotnějším zážitkům během prázdnin na Istrii se bezpochyby řadí okruh starořímským městem Pula. Nemusíte být právě znalci dějepisu, abyste si zamilovali toto dávné sídlo, chlubící se dlouhým seznamem zajímavých míst. Jeho nejvíce navštěvovanými památkami jsou Herkulova brána a hlavně velice dobře zachovaný starořímský amfiteátr. Při objednávce ubytování Peroj poskytuje NOVASOL slevu 10 procent na výlet za oběma památkami.

Podobně kouzelným místem je též přístav Rovinj (Rovigno), pyšnící se jedinečnou atmosférou starobylých, úzkých ulic a středověkem nasáklých kamenných budov. Pokud si objednáte apartmán v Chorvatsku, zajistí pro vás NOVASOL slevu 15 procent na originální plavbu působivou historickou lodí M/B Rižana z předminulého století. A až se vrátíte z vyjížďky po romantickém Jadranu, jistě využijete i slevu 10 procent na večeři ve stylovém restaurantu s istrijskou kuchyní.

Bioprodukty, potápění a jízda na koni výhodně

NOVASOL má však výhodných nabídek pro váš senzační pobyt na Istrii mnohem více. Zkuste například slevu plných 10 procent na potápění u Medulinu a taktéž na konzumaci nápojů při návštěvě známého vinného sklípku klasického vinařství v Barbanu. Parádní zvýhodnění získáte také na ochutnávce istrijských bioproduktů na ekofarmě Žminj.

Zabookujte si u NOVASOL ubytování v Chorvatsku a 12 až 15 procent z ceny ušetříte vaší peněžence při jízdě na koni na nádherném ranči Barba Tone u Mandjadvorce. Ovšem Istrijský poloostrov je doslova prošpikovaný spoustou rozličných kulturních a přírodních skvostů, jako je například Limfský fjord se stády delfínů. Přejeme vám tedy krásný a slunečnou dovolenou v Chorvatsku naplněnou samými nezapomenutelnými zážitky!