search

Dovolená v Poreči

Dovolená na Istrii

Oblíbené turistické středisko se nachází v západní části Chorvatska na pobřeží Istrijského poloostrova. Díky své ideální poloze a bohaté historii je vyhledávaným cílem turistů mířících na každoroční dovolenou na Istrii. Možnost vyhnout se přeplněným hotelům a kempům nabízí i apartmány Poreč. Z významné historie města, které původně bylo římskou kolonií, se dochovalo i několik památek. Zdaleka nejvýznamnější je dochovaný komplex Eufraziovy baziliky ze 6. století - ojedinělé památka po byzantské říši zapsaná i do seznamu světového dědictví UNESCO.

Ubytování u moře v Poreči

Rekreační domy a apartmány na Istrii, ubytování v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku, to je ale hlavně slunce, moře a zábava. Pobřeží u Poreče nabízí různorodé typy pláží. Kromě přírodních kamenitých se zelenými plochami k odpočinku nabízí i oblázkové nebo štěrkové pláže, leckdy uměle rozšířené. Hned několik pláží navíc bylo oceněno tzv. Modrou vlajkou, udělovanou za ochranu přírody, čistotu moře a přilehlého okolí, vysoký komfort vybavení a splnění bezpečnostních podmínek. Nabízíme Vám ubytování Poreč v blízkosti pláží oceněnými modrými vlajkami.

Aktivity a atrakce v Poreči

Poreč nabízí i pestré možnosti sportovního vyžití. Pobřeží nabízí výborné podmínky pro řadu vodních sportů, například windsurfing, wakeboarding nebo vodní lyžování, ale na své si přijdou i milovníci jachet a potápění. Mimo moře se můžete projet i na koni a příznivci míčových sportů zde naleznou víceúčelovou halu. Samozřejmostí je množství tenisových kurtů, volejbalových hřišť, minigolfů nebo bowlingových drah. Celá Istrie je navíc protkána hustou sítí kvalitních cyklostezek a ochuzeni rozhodně nejsou ani vyznavači adrenalinových sportů. Kromě tradičního bungee-jumpingu zde můžete vyzkoušet i paragliding nebo zavítat do některých jeskyní na speleologickou výpravu. Vše potřebné ke sportovním aktivitám je navíc možné na místě zapůjčit, sportovní vybavení tedy s sebou na letní dovolenou na Istrii tahat nemusíte. Samozřejmě nemůže chybět ani pestrý noční život. Diskotéky a taneční večery jsou během sezony samozřejmostí, nechybí ani různé koncerty nebo festivaly. Apartmány v Chorvatsko jsou na dosah všem sportovním i zábavním aktivitám v Poreči.

Apartmány Poreč

Porečská oblast je díky své oblíbenosti jedním z největších letovisek v Chorvatsku. Se stálým počtem necelých 18 tisíc obyvatel v městské oblasti nabízí ubytovací kapacitu až pro 100 000 turistů v průběhu sezony. ubytování v Poreči v rekreačních domech a apartmánech je stále čím dál více populární. Nabízí ideální a poklidné strávení letní dovolené v Poreči s celou rodinou a často i s možností pobytu psů. Oblíbené prázdninové domy Chorvatsko nabízí díky svým četným kulturním památkám, nádherné přírodě, krásným plážím ke koupání a mnohým možnostem k provozování sportů ideální možnosti pro dovolenou plnou zážitků a pohody.