Slevy a výhody Poreč

Lákavé slevy a výhody Poreč od NOVASOL

S ubytováním Poreč získáte také další výhody

Připravujete-li se na prožití nádherné dovolené v Chorvatsku v jedné z jeho nejvyhledávanějších a nejsvůdnějších prázdninových destinací, na Istrii, je skutečně se na co těšit. NOVASOL pro vás v takovém případě nachystal množství žhavých tipů na turistické atrakce s lákavými slevami. Zásluhou finančního zvýhodnění si zpříjemníte své prázdniny, ulevíte peněžence a objevíte to nejhezčí s této vyhlášené rekreační oblasti. Osobním vozidlem je to sem z ČR jenom 12 hodin cesty.

Poloostrov Istrie je svou rozlohou 3 700 kilometrů čtverečních největší v celém Jadranu. Nachází se na jeho severovýchodu, rovnou proti proslulému městu na laguně Benátky. Zároveň jde o nejzápadněji položené území Chorvatské republiky. Jihovýchodně odtud uvidíte nedaleké ostrovy Krk a Cres, z některých míst spatříte dokonce italské pobřeží. Pátráte-li po kvalitním ubytování Poreč, osvěžujícím koupání, krásné přírodě a historických městech, tady budete nadšeni.

Slevy a výhody Poreč

Přes slevy a výhody Poreč až po slevy do Rovinje a Puly

K nejvíce originálním zážitkům, zvláště pro znalce dějepisu, patří okruh starověkou Pulou. Toto starobylé sídlo, součást evropského kulturního dědictví, si vás podmaní spoustou starořímských pamětihodností. K těm nejslavnějším lze jistě zařadit perfektně dochovaný amfiteátr nebo úchvatnou Herkulovu bránu. Při zabookování ubytování na Istrii vám NOVASOL zajistí na exkurzi za těmito jedinečnými památkami 10 % slevu.

Druhou dech beroucí lokalitou na Istrii je rozkošný přístav Rovinj s těžce popsatelnou atmosférou dávných, pokroucených uliček a zděných domů vonících 15. stoletím. Tady vám při rezervaci apartmánu v Chorvatsku nabízí NOVASOL slevu 15 procent na jedinečný výlet honosnou historickou lodí Rižana z období před 200 lety. Po výtečně prožitém dni na Jadranu jistě využijte i slevu 10 procent na chutnou večeři v elegantní restauraci s tradiční istrijskou kuchyní.

Užijte si víno i potápění za dobré peníze

To však není ze zajímavých nabídek NOVASOL k pobytu na Istrii ještě všechno. Zvýhodnění 10 % obdržíte též na skvostné potápění v křišťálově čistých vodách Jaderského moře kolem Medulinu a během návštěvy vyhlášeného sklípku tradičního vinařství v Barbanu. Buďte si jisti, že Istrijský poloostrov je doslova nabitý řadou rozmanitých kulturních i přírodních skvostů, mezi nimiž vyniká Limfský fjord.

Zajistěte u NOVASOL si ubytování v Chorvatsku a dalších 12-15% ušetříte za projížďku v koňském sedle na ranči Barba Tone blízko Mandjadvorce. Přitažlivou slevu dostanete také při degustaci istrijských přírodních produktů na ekofarmě Žminj. Užijte si co nejkrásnější pobyt na Istrii a přivezte si domů co nejvíce pestrobarevných vzpomínek!