search

Ubytování Premantura

Ubytování Premantura a zajímavosti v okolí

Co vše můžete mít na dosah, pokud si vyberete ubytování Premantura? Malé městečko ležící v nejjižnější části Istrie přímo láká pro strávení letní dovolené v Chorvatsku v soukromí rekreačního domu nebo bytu. Ideální pro pohodovou i sportovně zaměřenou dovolenou v Premantuře s přáteli nebo rodinou s dětmi a klidně i psem. Při trávení dovolené v Premantuře to budete mít k moři z vašeho ubytování na Istrii vždy blízko vzhledem k její poloze uprostřed úzkého poloostrova. Zdejší restaurace pak nabízejí pestrou nabídku místních specialit z ryb a dalších plodů moře a v okolí se nacházejí i vyhlášená loviště mořského raka. Premantura také nabízí slušný počet malých i větších pláží a ke koupání vybízí i blízké ostrůvky. Koupání je zde vhodné jak pro děti, tak i pro tělesně handicapované, pro které je zde upravený vstup do moře.

Jaké aktivity na vás čekají poblíž ubytování Premantura

Dovolená v Chorvatsku vyloženě zve k vyzkoušení několika sportů. Díky povětrnostním podmínkám skýtá ráj pro milovníky windsurfingu, ale samozřejmě se zde dá i potápět a díky velkému množství malých zátok a miniaturních ostrůvků i nerušeně plavat. V kombinaci s pestrou nabídkou ubytování Premantura v rekreačních domech a bytech v blízké vzdálenosti moře Premantura opravdu nabízí ideální podmínky pro strávení poklidné dovolené. Klidně i v sedle kol, jelikož celá Istrie je vyhlášená hustou sítí kvalitních cyklostezek, které se nevyhýbají ani její nejjižnější výspě. Samozřejmostí jsou pak tenisové kurty nebo minigolf, Premantura ale opět nezapomíná ani na handicapované, kteří zde naleznou kurty pro paralympijský sport Boccia.

Ubytování Premantura

Apartmány Premantura jsou obklopené historií a zábavou

Poklidné a odlehlé prostředí sice nezaručuje příliš večerní zábavy, za tou se ale dá podobně jako za památkami vyrazit do nedaleké Puly či městečka Banjole. V kombinaci s množstvím faktorů zaručujících soukromí a klid i různorodé sportovní vyžití se hodí pro strávení letní dovolené na Istrii právě v Premantuře, apartmány v Chorvatsku jsou pak vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i handicapované.