Slevy a výhody Premantura

Získejte s NOVASOL slevy a výhody Premantura

Využijte nabídku ubytování Premantura od společnosti NOVASOL, která obsahuje skvělé slevy a výhody Premantura. Neopakovatelnou dovolenou v Chorvatsku si díky tomu užijete v jedné z jeho nejmalebnějších a nejvíce navštěvovaných oblastí a navíc si budete moci bez problémů dovolit řadu lokálních atrakcí a turistických lákadel. Poznáte to skutečně podstatné z nejrozlehlejšího poloostrova Jadranu, ležícího pouhých 800 kilometrů od naší vlasti. K největším magnetům pobřeží Istrie se řadí dlouhé oblázkové pláže, pestrobarevná příroda, dokonalá vybavenost, pěkná města a dostatek příležitostí k ubytování Premantura. Vlastní poloostrov se nachází v severovýchodní části Jaderského moře, v námořním měřítku takřka na dohled slavným Benátkám. Na severu se ho dotýká Slovinsko a jihovýchodním směrem od něj z moře vyrůstají další rekreační centra, ostrovy Cres a Krk.

Prozkoumejte z Premantury města Pula i Rovinj výhodně

Jedním z nejmagičtějších míst Istrie je přístav Rovinj (italsky Rovigno), nabízející vzrušující atmosféru křivolakých uliček a starobyle vyhlížejících kamenných domů. Objednáte-li si dovolenou na Istrii, přidá vám k tomu NOVASOL slevu 15% na výjimečnou plavbu historickou lodí M/B Rižana z 19. století. Ve druhé polovině báječně prožitého dne můžete využít i 10procentní slevu na večeři v rozkošné restauraci servírující tradiční istrijskou gastronomii. Ještě známějším městem je istrijská metropole Pula. Vděčí za to svým starověkým památkám, jejichž zásluhou byla zapsána do mnoha prestižních evropských bedekrů. Za rezervaci prázdninového domu v Chorvatsku obdržíte od NOVASOL cenové zvýhodnění deset procent na poznávací okruh mezi největšími pulskými atrakcemi. Budete tak moci obdivovat skvěle zachovaný římský amfiteátr, monumentální Herkulovu bránu a jiné němé svědky zdejší dávné historie.

Ekovýrobky, potápění a koně za pěknou cenu

Istrijský poloostrov je v podstatě až po uši zaplněný množstvím nejrůznějších přírodních i kulturních zajímavostí. Jednou z těch nejméně přehlédnutelných je Limfský fjord, hemžící se hravými delfíny. Dostanete-li se od něj až k vyhlášenému ranči Barba Tone u Mandjadvorce, jistě zde nepohrdnete slevou mezi 12 a 15 procenty na jízdu v koňském sedle – ovšem pouze v případě, že jste si u NOVASOL zamluvili ubytování v Chorvatsku. K dalším výhodám, na které se můžete těšit, patří sleva 10 % na degustaci během návštěvy vinného sklípku klasického vinařství v Barbanu. Stejně ušetříte i při potápění u Medulinu a při ochutnávce ekologických produktů na biofarmě Žminj kousek od Pazinu v srdci poloostrova. Přejeme vám přeje co nejhezčí pobyt na Istrii plný sluníčka, letní pohody a především nezapomenutelných zážitků!