search

Ubytování Pula

Ubytování Pula je stvořené přímo pro vás

Pula je hlavním městem cestovního ruchu v Istrii, a sice jak z hlediska kulturního tak i tradic a krásy přírody. V době nadvlády Římanů zažila Pula rozkvět. Římané zde zanechali celou řadu stop jako např. amfiteátr, tzv. Arénu. V době veneciánské se Pula stala jednou z nejvýznamnějších křižovatek umožňujících kontrolu Jadranského pobřeží a v průběhu několika století se město stalo nejdůležitějším přístavem Rakousko-maďarské monarchie. Ubytování Pula nabízí nesčetné možnosti rekreace stejně jako celou řadu sportovních zařízení, tanečních teras, diskoték, herních kasin, restaurací a organizovaných výletů a možnosti ubytování na Istrii. Město má dva přístavy pro jachty, které mají velký význam pro vodní turismus.

Ubytování Pula

Užijte si ubytování v soukromí Pula

Dnes je Pula městem spojujícím rekreaci u nádherného pobřeží s průzračnou vodou s legendami a vzpomínkami na úspěšnou minulost. Přírodní lesy a pobřeží se svými malebnými plážemi stejně jako mírné středozemní podnebí jsou důležitými faktory pro všechny milovníky dovolené v Chorvatsku u moře Pula. Čistá příroda – např. u Plitvických jezer a jejich známých vodopádů či na souostroví Brijuni nedaleko Puly, které je díky svým vzácným rostlinám a zvířatům nejsevernější oázou Jaderského moře.

Předměstí Puli nabízí řadu ubytování Pula ať už prázdninových domů nebo apartmánů, které bývají během sezony k dispozici turistům. Nabízejí nejlepší kombinaci soukromí a komfortu, řada z nich je navíc vybavena vlastním bazénem a pokud se ani o dovolené neobejdete bez společnosti svého psího mazlíčka, v soukromém zařízení budete mít mnohem větší šanci.

Zábava na dovolené v Pule je na prvním místě

Dovolená na Istrii, obzvláště v Pule, je osvěžena festivaly folklórní i moderní hudby. Hudební kluby jsou v plném proudu, stejně jako vinné sklípky, plesy, dance music, reggae večery anebo přehlídky suvenýrů a rukodělných prací. Pulský filmový festival v Amfiteátru anebo mezinárodní divadelní festival mladých dokonale naladí na vlnu pohody, kterou si opravdu užijete.