Prázdninové domy Pula

Objevte naše prázdninové domy Pula 

Antické, ale i středověké památky. Nezaměnitelná atmosféra v úzkých uličkách starobylého centra. Bohatý kulturní a společenský život tvořený pestrou směsicí turistů ze všech koutů Evropy. To všechno a ještě mnohem více je Pula, snad nejcennější historický poklad poloostrova Istrie. Zajistěte si ubytování Pula a poznejte toto významné starořímské sídlo, které si dodnes zachovalo celou řadu okázalých antických památek. Pula je však proslulá i dlouhými kilometry nádherných jadranských pláží, bohatě formovaným pobřežím s řadou zátočin a úchvatnou okolní přírodou s malebnými vršky, úhlednými řádkami vinohradů a olivovými háji. Nic vám navíc nebrání ve výletech na zajímavá místa, kterými je istrijská krajina doslova prošpikovaná.

Prázdninové domy Pula

Z prázdninových domů Pula za jedinečnou atmosférou

Rušným denním i nočním životem pulsující Pula (65 tisíc stálých obyvatel) je největším městem Istrijského poloostrova se rozkládá téměř na jeho jihu. Obepíná Pulskou zátoku a honosí se významným přístavem, odkud plují pravidelné trajektové spoje až do italských Benátek (což je na protějším břehu blankytného Jadranu). Slavné italské město není úplně daleko, ale nic to není ve srovnání s pozoruhodným národním parkem Brijuni, který se rozprostírá na dohled od Puly na ostrovech stejného jména. Z našeho ubytování Pula se dobře dostanete i do dalších částí Istrie. Další významný přístav Rijeka i význačná turistická města Poreč a Rovinj jsou autem dosažitelná během jedné hodiny. Vždyť u Puly začíná nově vybudovaná dálnice.

Jak vypadají prázdninové domy Pula

V Pule a jejím okolí vás čeká nejvyšší turistický komfort, fungují tady komplexní služby nejvyšší úrovně. Stejně tak se můžete spolehnout i na kvalitu ubytování zajišťovaného společností NOVASOL. Každý prázdninový dům Istrie v naší nabídce je průběžně podrobován kontrole a od jejich majitelů je vždy vyžadován naprostý pořádek, čistota vybavení nábytkem i přístroji té nejlepší kvality. V obýváku, většinou velice prostorném, najdete satelitní LCD TV a parkování je obvykle zajištěno v kryté garáži. Komfortní koupelny zahrnují vanu či sprchový kout. Nejen pro hospodyňky je hodně důležitá i rozumně vybavené kuchyně a naprostou samozřejmostí jsou moderní záchody evropského standardu splňující všechny hygienické nároky.

Ubytování u moře a aktivity v Pule

Město je doslova nabito sportovním zařízením. Můžete využít tenisové kurty, hřiště na kopanou, odbíjenou vč. plážové, házenou, basket, squash či minigolf. Nechybí golfový resort, střelnice ani škola jízdy na kolečkových bruslích. Lze se věnovat cyklistice, paraglidingu i bowlingu. Do lepších hotelů si z vašeho ubytování v Chorvatsku můžete zajít do fitcentra, bazénu nebo na masáž. Půjčovny sportovních potřeb jsou hojné. Na své si přijdou i milovníci jízdy na koni, neboť na severu Puly funguje klub Paradiž, ve vísce Ližnjan stojí hřebčinec a jezdecká škola Libora a populární v tomto směru je též ranč Barba Tone v obci Manjadvorce. Na stadiónu Aldo Drosina hraje prvoligový klub NK Istra 1961.