Slevy a výhody Pula

Zajímavé slevy a výhody Pula přímo pro vás

Neváhejte a chopte se jedinečné příležitosti, jak si zpříjemnit pobyt na Istrii nemalou úsporou svých finančních prostředků: společnost NOVASOL vám k báječnému ubytování Pula přidá celou řadu slev a dalších zajímavých zvýhodnění. Na největším poloostrově v Jaderském moři vás díky tomu čeká spousta nezapomenutelných zážitků: turistických atrakcí, přírodních krás, starobylých měst a samozřejmě také nádherných pláží.

Istrie se zaslouženě řadí mezi nejpopulárnější rekreační destinace Jadranu. Najdete ji pouhých 12 hodiny jízdy autem od nás, tam, kde vlastně začíná Balkán. Skýtá četné příležitosti ke kvalitnímu ubytování v Chorvatsku, bez ohledu na část pobřeží, kterou si vyberete. Západním směrem od ní se nachází romantické Benátky, na jihovýchodě vykukují z vody velké ostrovy Krk a Cres. Na severu se táhne hranice se Slovinskou republikou.

Slevy a výhody Pula

Vydejte se na výhodný výlet do Puly či Rovinje

K nejkouzelnějším istrijským lokalitám lze bezpochyby zařadit přístav Rovinj (italsky zvaný Rovigno). Ukrývá síť uzounkých, životem kypících ulic a starých kamenných domů. V případě rezervace komfortního apartmánu v Chorvatsku od NOVASOL, obdržíte 15% slevu na neopakovatelnou plavbu v historickém plavidle M/B Rižana z předminulého století. Krásný den jistě rádi zakončíte večeří v oblíbeném restaurantu, zvláště když budete mít k dispozici slevu 10 procent.

Nejslavnějším a turisticky nejvyhledávanějším místem Istrie je její metropole Pula. Vděčí za to hlavně svým vzácným pamětihodnostem v čele s velkolepou Herkulovou bránou a ještě více dech beroucím starořímským amfiteátrem. Pokud si objednáte prázdninový dům v Chorvatsku získáte jako příjemný bonus slevu 10 procent na exkurzi do pulského historického jádra, zařazeného mezi to nejlepší, co na Balkánu můžete spatřit.

Víno, bioprodukty a další pochoutky za solidní cenu

Příroda, kultura, zábava… v každém koutu Istrie najdete něco neotřelého, nějaké místo zaručující neopakovatelné zážitky. Stačí jmenovat například tzv. Limfský fjord, jehož vody si oblíbili delfíni, nebo moderní akvapark u Novigradu. Velice populární je také ranč Barba Tone u Mandjadvorce. Vy si z jeho nabídky můžete vychutnat jízdu na koni se slevou až 15 % - stačí jenom zabookovat si kvalitně zařízený prázdninový dům.

Stejně oblíbené je též tradiční vinařství v Barbanu, kde si degustaci vynikajícího istrijského vína vychutnáte se slevou deseti procent. Dalších deset procent ušetříte při potápění v průzračných jadranských vodách u Medulinu. A do třetice pěkná sleva – na vyzkoušení ekovýrobků známé biofarmy Žminj vedle Pazinu v nitru poloostrova. Využijte naše slevy a výhody Pula a přivezte si ze své dovolené na Istrii jenom ty nejkrásnější vzpomínky!