search

Dovolená v Rabac

Ubytování Rabac, rybářská vesnička v srdci Istrie

Malebné městečko ležící na jihovýchodním pobřeží chorvatské Istrie se v letní sezóně mění z rybářské osady na rušné letovisko, které řada turistů vyhledává pro strávení letní dovolené na Istrii. Rabac leží v zátoce stejného názvu, vzniklé zatopením jednoho z toků Rybáckého potoka. Letovisko prošlo v posledních letech velkým boomem popularity a tak se není čemu divit, že tomu odpovídá i nárůst možností ubytování Rabac. Kromě tradičních a během sezony přeplněných hotelů můžete sáhnout i po čím dál tím populárnějším ubytování v soukromí. Apartmány Rabac se můžete najít ve velkých komplexech, ale zároveň i samostatně nebo máte možnost strávit dovolenou v rekreačních domech v Chorvatsku nebo vkusně zařízených vilách s bazénem v Chorvatsku.

Apartmány Rabac pro milovníky sportů

Ke koupání nabízí Rabac řadu malých zátok obklopených borovým porostem nabízejícím krásné podmínky ke koupání. Ne nadarmo má Rabac již od roku 1912 statut přímořských lázní. Dovolená v Rabacu, to ale není jen moře a koupání. Rabac je i sportovním centrem. Stejně jako všude jinde na Istrii jsou i zde vhodné podmínky k provozování řady vodních sportů. Na své si tedy přijdou vyznavači potápění, skútrů i vodního lyžování, ale středisko nezapomíná ani na suchozemskou sportovní aktivitu. Rekreační domy v Rabac mají k dispozici v blízkosti tenisové kurty, minigolf nebo hřiště na fotbal. Díky hustému pokrytí cyklostezek na Istrii je Rabac vhodným místem pro trávení dovolené na kolech. Během sezony si navíc můžete zajít na řadu koncertů včetně místních tradičních kapel, nebo jen zajít za zábavou na některou z místních diskoték.

Dovolená Rabac, ubytování na Istrii, rekreační domy a pobyt v Chorvatsku

Rabac je zkrátka klidné menší letovisko v krásné přírodě, které ukazuje přednosti trávení dovolené v Chorvatsku v plné síle. Odpočinek ještě můžete znásobit vhodným ubytováním v soukromí a vyhnout se tak přeplněným hotelovým komplexům. Rabac pro to svým množstvím apartmánů a rekreačních domů přímo vybízí, navíc podobné ubytování na Istrii skýtá ráj pro děti a někteří majitelé rekreačních domků tolerují i psy.