Zábava, zajímavosti a atrakce Rabac

Rabac: toto krásné a renomované městečko se nachází na jihovýchodním pobřeží Istrijského poloostrova. Dlouhá promenáda skýtající nádherný výhled na azurové zátoky a bohatá zdejší vegetace stojí určitě za Vaši návštěvu. Restaurace a obchody lákají k procházkám stejně jako k ochutnání výborných rybích specialit. Křišťálově čisté moře a krásné zátoky se svými oblázkovými plážemi jsou oblíbené u návštěvníků všech věkových kategorií. Kdo si zarezervuje pro svou dovolenou ubytování právě zde, určitě neprohloupí a pozná ta pravá kouzla a atrakce Rabac, která dovolená v Rabac nabízí. Kostel sv. Ondřeje je nejstarší stavební památkou tohoto prázdninového letoviska.

Atrakce Rabac, které zpestří váš pronájem letního domu 

K význačným a populárním aktivitám se v Rabacu a jeho okolí řadí také výletní plavby lodí, případně historickou plachetnicí. Dopřejte si během ubytování na Istrii nádhernou cestu k břehům ostrůvků Krku a Cresu. Za průzkum stojí i úzká zátočina Raški na istrijském pobřeží, svým tvarem tak evokující slavný Limský fjord. Od Rabacu je vzdálená zhruba 60 minut chůze pěšky. Milovníci historie by se z Rabacu rozhodně měli vydat na jihozápad a navštívit světoznámý klenot Istrie a památkovou zónu, starořímské město Pula. Jeho historie sahá až do druhého století před naším letopočtem a ohromí vás tu řada skvěle zachovalých antických památek jako Herkulova brána, obří aréna či velkolepý Augustův palác.

Dovolená na Istrii, ubytování v Chorvatsku

Možnosti k provozování sportu/zábava: potápění, plachtění, surfování, minigolf, míčové hry, boccia, tenis, restaurace (rybí speciality), diskotéky, bary. Ubytování v soukromí Rabac je pro Vás k dispozici v hlavní sezoně i mimosezoně. Rabac je překrásným městečkem, které je postaveno na kopci a můžete se tak v podstatě odevšud dívat na místní zátoku. Ze svého ubytování v Chorvatsku ale můžete také podniknout i zajímavé výlety po celé Istrii. Všude je to kousek, jak by řekl každý dobrodružný cestoval, který rád poznává. Za zmínku stojí rozhodně historické a velmi známé město Pula, ale podívat se samozřejmě můžete i do dalších destinací istrijského poloostrova. Za návštěvu stojí určitě i malebné městečko Medulin, Fažana, Peroj a další letoviska.