Prázdninové domy Rabac

Báječná dovolená a prázdninové domy Rabac

Kdysi to bývala klidná rybářská víska. V posledních desetiletích se rozrostla o celou řadu ubytovacích zařízení a navazující infrastruktury, avšak pohoda a klídek zůstaly, a proto se Rabac těší přízni všech rekreantů milujících krásnou přírodu, zábavu a poklidnou atmosféru. Díky svým plážím, rozsáhlé kulturní i sportovní nabídce a množství vyhlášených pamětihodností se zařadil mezi nejoblíbenější letoviska východního istrijského pobřeží. Neváhejte a vyberte si z pestré palety naše prázdninové domy Rabac a přesvědčte se na vlastní kůži o tom, jak skvělá může být dovolená v soukromí. Dvojnásob si tady prázdniny užijete se svými potomky, neboť valná část atrakcí je zaměřena především na ně. Nudit se ovšem nebudou ani sportovci, zamilované páry či nadšení turisté.

Vyzkoušejte vily k pronájmu v Chorvatsku kolem Rabacu

Rabac – nevelká obec s pouhými 14 stovkami stálých obyvatel – je typickým pobřežím letoviskem, žijícím především z přízně turistů. Ukrývá se pod nevysokými srázy, vybíhajícími z Jaderského moře na východních březích poloostrova Istrie. Naše letní prázdninové domy Rabac se tady nachází u moře i kousek ve vnitrozemí. Podíváte-li se od nich směrem na sever, uvidíte nenápadný Plomin se zátokou stejného jména. Východně se z moře vypínají velké jadranské ostrovy Cres a Krk. V jižním směru objevíte dvojic rekreačních středisek Světa Marina a Duga Luka, na západě se po několika desítkách kilometrů opět dostanete k Jadranu v prostoru význačných letovisek jako Rovinj a Poreč. Správní středisko Lábin leží od Rabacu jen pár minut jízdy autem, hlavní istrijské město Pula a přístav Rijeka jsou již přeci jen o něco dále.

Jak vypadají apartmány a prázdninové domy Rabac domů

Chystáte se strávit báječné chvíle v Rabacu? Jistě vás potěší kvalita, čistota a zařízeních všech vil s bazénem v Chorvatsku. Na spokojenost všech klientů NOVASOL dohlíží. V minulosti prošla převážná většina domů obnovou, jsou zde použity nové materiály a mnoho z nich umožňuje krásný výhled na Jadranské moře. Chorvatská kuchyně vám zcela jistě bude chutnat, ale určitě oceníte i možnost připravit si jídlo přímo v domě. Kompletně vybavená kuchyň vám usnadní nachystání zdravé snídaně, ohřátí jídla pro vaše miminko i přípravu lahodné večeře. Máte k dispozici sporák, ledničku s mrazákem, kávovar, mikrovlnku i ostatní důležité kuchyňské pomocníky. Hygienické zázemí s koupelnou a wc samozřejmě také nechybí. Nejeden dům vám poskytne i zázemí jako je garáž, zahrada, bazén, gril, skluzavka pro děti či bazén.

Prázdninové domy Rabac se často nachází přímo u pláže

U Rabacu jsou jen kamínkové pláže, nacházejí se v zátokách mezi útesy a pro své pomalé klesání do modravých vod Jadranu jsou populární u rodin s dětmi. Hlavní rabacká pláž Maslinica vás opravdu nadchne. Pyšní se na zdejší poměry poměrně velkou plochou (délka krát šířka je 500 krát 40 metrů), do chodidel se vám budou obtiskovat příjemné oblázky a ze všech místních pláží má nejmírnější sklon do Jaderského moře. Nechybí plážový servis s dozorem plavčíka, s občerstvením, se sprchami a s toaletami, s tobogánem, s klouzačkami a s dětským hřištěm. Pěkná plaža Lanterna se skrývá na východní straně resortu a svým komplikovanějším vstupem do vody se hodí především věčné dobrodruhy a jiné dobrodruhy. Dovolená na Istrii bude zážitkem, na který budete rádi vzpomínat.

Dejte šanci dovolené v Rabacu

Nezáleží, chystáte-li se do Chorvatska s rodinou, s kamarády, se svými dětmi, s rodiči či s firemními zákazníky: všem se v Rabacu bude líbit. Nebudete postrádat nic, co je k perfektní dovolené třeba, komfortním prázdninovým domem počínaje a pěkným letoviskem se všemi službami konče. Hledáte-li ubytování v Chorvatsku, je Rabac pro vás, pro vaše děti, pro vašeho partnera i pro vaše přátele skvělou volbou. Počasí tady v červnu, v červenci, v srpnu i v září panuje velice příjemné, příliš neprší a teplota řadu dní za sebou šplhá i přes tropických 30 stupňů. Nezapomeňte proto na brýle s UV filtrem, na krém na opalování ani na ochranu hlavy.