Slevy a výhody Rabac

Získejte s NOVASOL slevy a výhody Rabac

Jak si užít pobyt na Istrii skutečně naplno a zároveň díky slevy a výhody Rabac ušetřit nemalé peníze? Zajistěte si ubytování Rabac u společnosti NOVASOL a budete moci čerpat z široké nabídky cenových zvýhodnění na nejrůznější istrijské atrakce. A že je z čeho vybírat – největší jadranský poloostrov se pyšní nádhernými a bohatými městy, přírodními lákadly, zábavními parky a chutnou gastronomií. Kouzelné kamínkové pláže jsou samozřejmostí.

Hledáte-li turistům kraj zaslíbený, můžete se na Istrii spolehnout. Stejně jako na její výtečnou infrastrukturu, zahrnující silniční síť včetně dálnic, hojnost obchodů, zdravotnické služby i dostatek optimálně vybavených apartmánů v Chorvatsku. Navíc to na tento poloostrov v severovýchodní části Jaderského moře, geograficky vymezený hranicí se Slovinskem, přístavem Rijeka, ostrovem Cres a národním parkem Brijuni, není z ČR vůbec daleko. Po dálnici se to dá zvládnout i zhruba za 12 hodin.

Dopřejte si zajímavou exkurzi do Puly nebo Rovinje

Z mnoha výjimečných měst na Istrii je během vaší dovolené nutné navštívit alespoň dvě nejvýznačnější. Prvním z nich je rušný přístav Rovinj (v italštině Rovigno) na západním pobřeží. Se slevou 15 procent můžete absolvovat plavbu například až do Vršaru historickou lodí Rižana z roku 1881. Další slevu 10 procent využijete na chutnou večeři v restauraci v historickém srdci města, protkaném hustou spletí křivolakých uliček a životem pulsujících náměstí.

Historickým klenotem a istrijskou návštěvnickou jedničkou je však její metropole Pula ležící takřka na úplném jihu poloostrova. Jejími hlavními taháky jsou antický amfiteátr s kapacitou přes 20 tisíc diváků, mohutná Herkulova brána a středověký hrad. Zajistíte-li si kvalitní a moderní prázdninový dům v Chorvatsku od nás, čeká vás 10% sleva na prohlídkový okruh tímto městem, které se již od předminulého století těší neutuchajícímu zájmu návštěvníků.

Aktivně na Istrii a bez pouštění žilou vaší peněžence

Krásná fauna a flóra, bohatý společenský život, festivaly, parky, na každém rohu poloostrova Istrie objevíte něco nečekaného, místo garantující jedinečné chvíle plné zábavy i poznání. Typickými zástupci takových lokalit jsou Limfský fjord s vodami plnými delfínů, akvapark u Novigradu či dinopark ve Funtaně. Na jízdu na koni v oblíbeném ranči Barba Tone poblíž Mandjadvorce dostanete od společnosti NOVASOL slevu 15 procent.

Zarezervování ubytování na Istrii vám zajistí ještě další cenová zvýhodnění. Ochutnávku skvělého istrijského vína si ve vinařství v Barbanu můžete dopřát se slevou 10 %, stejným způsobem ušetříte i za potápění v průzračně čistých jadranských vodách kolem Medulinu. Hezká sleva vás potěší též při degustaci bioproduktů z lůna Istrie na ekofarmě Žminj. Zbývá už jen popřát vám co nejkrásnější pobyt a co největší množství povedených fotek!