search

Ubytování Rovinj

Ubytování Rovinj je vždy správná volba

Město a přístav Rovinj nacházející se v západní části Istrie je jedním z nejkrásnějších měst v Chorvatsku. Celé městečko je vystavěné ve starém středomořském stylu a jako jedno z mála měst na jadranském pobřeží si výrazně zachovalo benátskou podobu. Původní část města se nachází na malém poloostrově, novější část města (včetně ubytování Rovinj) se rozrůstá na přilehlé pevnině. V okolí se navíc nachází bohatá flóra, které vévodí hlavně borovicové lesy a přilehlé pobřeží kromě pláží nabízí i malé ostrůvky. Prohlédněte si naši nabídku ubytování na Istrii a připravte se na skvělou dovolenou.

Ubytování Rovinj

Aktivity poblíž vašeho ubytování Rovinj

Rovinj nabízí velkou turistickou aglomeraci čítající několik ubytovacích zařízení a rekreačních středisek, z nichž některá se nacházejí i na blízkých ostrovech. I zde se ale při trávení letní dovolené na Istrii můžete vyhnout přeplněným kapacitám a vyhlídnout si to pravé ubytování, ať už v apartmánech nebo prázdninových domech, které poskytnou vysokou míru komfortu, klidu a soukromí. Dovolená na Istrii, to je ale hlavně moře a pláže, na které se dostanete ze svého ubytování Rovinj po promenádě táhnoucí se podél pobřeží. Ideální podmínky zde naleznou vyznavači vodních sportů jako windsurfing, vodní lyžování nebo potápění a na své si přijdou i milovníci jachet. Samozřejmostí je pestrá nabídka. sportů, nechybí tedy kurty pro tenis,(plážový) volejbal nebo fotbalová hřiště. Rovinj je zapleten do husté sítě kvalitních cyklostezek protínajících celou Istrii. Mimoto se zde při trávení letní dovolené Rovinj můžete svézt na koni nebo vyzkoušet paintball Okolí pak přímo vybízí k různým výletům, v blízkosti se nachází třeba poloostrov Zlatý mys s chráněným a vzácným lesoparkem nebo řada malých ostrůvků dostupných výletní lodí, vyhlášených ideálními podmínkami ke koupání.

Dovolená v Rovinji je skvělá volba

Rovinj nabízí pro turisty trávící dovolenou na Istrii kompletní možnosti zábavy. Kromě sportovišť zde naleznete i diskotéky, restaurace nebo hospody, pořádají se zde slavnosti i koncerty různých žánrů. Samozřejmostí jsou i různé historické památky umístěné hlavně v původním centru města. Rovinj je zkrátka ideálním místem, kde se dá strávit letní dovolená v Chorvatsku, která přinese kouzelné zážitky na dlouhou dobu. Kromě hotelů a kempů navíc v nové části města nabízí i pestré možnosti ubytování Rovinj v apartmánech a prázdninových domech, díky kterým si můžete užívat překrásné chvíle pohody a soukromí. Podívejte se i po okolí a navštivte města Vrsar, Poreč a Umag, kde najdete vyžití i pro své děti v podobě městkých vláčků a aquaparku s tobogány.