Slevy a výhody Rovinj

Využijte slastné slevy a výhody Rovinj na Istrii 

Neváhejte a chopte se nabídky pobytu na Istrii od cestovní kanceláře NOVASOL! Zahrnuje pestré spektrum báječných slev a jiného zvýhodnění. Její zásluhou si nezapomenutelnou dovolenou v Rovinj vychutnáte v regionu, řazeném mezi jeho nejpopulárnější i nejkrásnější a jako bonus si bez obtíží můžete užít spoustu místních atrakcí a turistiých magnetů. Poznáte opravdu to nejzajímavější z poloostrova, nacházejícího se jen 800 kilometrů od našich hranic.

K hlavním tahákům největšího jadranského poloostrova patří četné kamínkové pláže, různorodá příroda, perfektní infrastruktura, hezká města a řada možností k ubytování v Chorvatsku. Naleznete jej na severozápadě Balkánu, v námořních mírách praktiy na dosah legendárních a západně ležících Benátek. Ze severu ho objímá Slovinsko a jihovýchodně od něj se z moře vynořují další turistické ráje jako Krk nebo Cres.

Slevy a výhody Rovinj

Slevy a výhody Rovinje vám pomůžou ušetřit i v Pule

K patrně nejkouzelnějším lokalitám Istie se řadí přístavní Rovinj (známá též pod italským názvem Rovigno). Dýchá nezaměnitelnou atmosférou starých, pitoreskních domů lemujících početné, jakoby ve zmatku se křížící uličky. Rezervujete-li si ubytování Istrie, dá vám NOVASOL k tomu navrch ještě slevu 15 % na plavbu unikátní lodí M/B Rižana z předminulého století. Díky další slevě, tentokráte ve výši 10 %, si můžete pořádně vychutnat i večeři v místním vyhlášeném restaurantu. Nejznámějším istrijským městem je ovšem hlavní správní sídlo Pula. Děkovat za to může především svým pamětihodnostem pocházejícím až ze starověku. Pokud si objednáte dobře vybavený prázdninový dům Rovinj, získáte od NOVASOL navíc slevu v hodnotě 10 procent na exkurzi za těmi nejslavnějšími pulskými památkami. Připravte si fotoaparáty, procházka mezi zachovaným antiým amfiteátrem, triumfální Herkulovou branou a jinými pozůstatky dob dávno minulých.

Na koni, pod vodou i ve vinném sklípku se slevou

Istrijský poloostrov doslova kypí ohromným počtem rozmanitých kulturních a přírodních pokladů. K těm jenom těžko přehlédnutelným lze jistě zařadit i Limský fjord se stády dovádivých delfínů. Jestli-že se od něj přepravíte až do tradičního ranče Barba Tone nedaleko Mandjadvorce, jistě neodmítnete slevu od 12 do 15 % na projížďku na koni. Je však nutné, abyste si u NOVASOL nejprve vybrali ubytování na vaší dovolenou v Chorvatsku.

Z ostatních výhod, na něž se lze těšit, jmenujme slevu deset procent na ochutnávku v rámci prohlídky vinného sklípku známého vinařství v Barbanu. Podobně ušetříte taktéž na potápění poblíž Medulinu i při degustaci ekoproduktů na bio hospodářství Žminj kus od Pazinu v nitru poloostrova. Přejeme vám co nejkrásnější dovolenou na Istrii napěchovanou parádními zážitky, příjemným počasím i dobrým jídlem.