Slevy a výhody v Umag

Dovolená na Istrii, rekreační domy v Chorvatsku

Přivoňte si k Istrii a užívejte slevy snů od NOVASOL

Slevy a výhody v Chorvatsku

Kamínkové pláže, taverny a rybárny, ochotná obsluha a skvostná fauna i flóra: jestliže plánujete dovolenou v Chorvatsku, přímořské zemi pro české turisty již dlouho nejdosažitelnější a nejpopulárnější, určitě zkuste Istrii. A pokud možno s cestovní kanceláří NOVASOL, která vám letos přináší dlouhou řadu skvělých slev a dalších výhod. Připravte se na pobyt u moře bez komplikací, během něhož ještě značně pošetříte svou peněženku. Na Istrii, kde na vás prostřednictvím NOVASOL čeká mimořádně kvalitní ubytování na Istrii, se dopravíte poměrně rychle. Autem to od našich hranic můžete stihnout i za deset hodin – vždyť pojedete v podstatě pouze po dálnici. Tento kouzelný poloostrov se rozkládá asi na 3 700 kilometrech čtverečních, zabírajících plochu mezi italským Terstem a stejně důležitým centrem chorvatské námořní přepravy, přístavem Rijeka.

Istrie a její pamětihodnosti s pěknou cenovou pobídkou

Památkovou pýchu Istrie bez diskuse tvoří dvojice historiých města Pula a Rovinj. Antiá Pula se řadí mezi nejvíce navštěvované atrakce ve střední i východní Evropě. Uvidíte tady hrdou bránu Herkulovu, praktiy nepoškozený starořímský amfiteátr a spoustu jiných architektoniých magnetů. Zarezervujete-li si u NOVASOL moderní vilu s bazénem v Chorvatsku, získáte slevu 10 % na prohlídku obou vyhlášených památek. V malebných, uzoučkých ulicích středověce vyhlížejícího města Rovinj (Rovigno) na vás sáhne pravá atmosféra dávných časů. Objednávka apartmánu v Chorvatsku s NOVASOL vám tu zajistí slevu 15 procent na jedinečnou vyhlídkovou plavbu kolem přístavu plachetnicí Rižana z předminulého století. Využít můžete i úsporu ve výši 10 procent při večeři v místní oblíbené restauraci s chutnými pokrmy zdejší kuchyně.

Lahodný mok, ztepilí oři, výpravy do hlubin, a vše levněji

Istrie rovná se též krajina plná kopců, vinohradů, lesíků i unikátních přírodních lákadel v čele s krásným Limským fjordem, v jehož vodách se to jenom hemží hravými delfíny. Vydejte se s NOVASOL i za parádním potápěním v čistém Jadranu u vyhlášené základy blízko Medulinu! Samozřejmě, že i zde lze uplatnit skvělou slevu 10 %. Stejně hodnotnou podporu vašich úspor získáte taktéž při ochutnávce ve vyhlášeném vinařství v Barbanu. Zabookování rekreačního domu na Istrii také umožňuje slevu ve výši 12 až 15 procent při koňské vyjížďce kolem dech beroucího istrijského ranče Barba Tone nedaleko Mandjadvorce. Přitažlivé zvýhodnění NOVASOL poskytuje i během degustace a nákupů kvalitních bio výrobků na ekofarmě Žminj. Vítejte na Istrijském poloostrově, přejeme co nejhezčí počasí a pohodou po celou dobu dovolené.

  • MT: Seznam slev, bonusů a jiných výhod v rámci vašeho pobytu na Istrii. Přejete si levnou plavbu lodí nebo ochutnávku vína? Rezervujte si dovolenou u NOVASOL.