Slevy a výhody Umag

Objevte speciální slevy a výhody Umag

Oblázkové pláže, rybí restaurace, přívětivý personál a nádherná příroda: pokud se chystáte strávit dovolenou na Istrii, které je pro našince od nepaměti nejdostupnější a nejoblíbenější přímořskou destinací, rozhodně vyzkoušejte Istrii. A nejlépe s NOVASOL, který pro vás na letošní sezónu připravil fantastickou nabídku, odhalte výrazné slevy a výhody Umag. Užijete si s námi dovolenou na Istrii na úrovni, při které navíc výrazně ušetříte své finance. Na Istrii dorazíte osobním vozem z České republiky po necelých osmi stech kilometrech (takřka v jednom kuse po dálnici) a naleznete zde nejkvalitnější ubytování Umag. Tento malebný poloostrov zabírá zhruba 3 700 čtverečních kilometrů zabíhajících do nejsevernější části průzračného Jadranu. Najdete ho mezi italským přístavem Terst a neméně významným uzlem chorvatské lodní dopravy, krásným městem Rijeka.

Slevy a výhody Umag

Památkové skvosty se slevy a výhody Umag

Historickou chloubou Istrie jsou bezesporu dvě starobylá města Pula a Rovinj. Starořímská Pula je jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ve střední a východní Evropě. Spatříte zde pompézní Herkulovu bránu, zachovalý antický amfiteátr a řadu dalších okázalých monumentů. Pronajmete-li si u NOVASOL ubytování Umag obdržíte slevu 10 procent na prohlídku těchto památkových klenotů. V romantických křivolakých uličkách starobylého přístavu Rovinj na vás dýchne opravdová atmosféra středověku. Pronájem apartmánu v Chorvatsku s NOVASOL vám zde přinese patnáctiprocentní slevu na unikátní plavbu okolím historickou plachetnicí Rižana z 19. století. Těšit se můžete rovněž na desetiprocentní zvýhodnění večeře ve zdejším vyhlášeném stylovém restaurantu s vybranými lahůdkami místní kuchyně.

Víno, koně, potápění, a vše levněji na Istrii

Istrie, to jsou vysoké kopce, subtropické lesíky i jedinečné přírodní poklady jako nádherný Limfský fjord, v němž se prohánějí stáda delfínů. Pojeďte s NOVASOL i za skvělým potápěním v průzračném moři kolem věhlasné potápěčské báze u Medulinu! A jak jinak, než s výraznou slevou deseti procent. Stejné ušetření vašich výdajů obdržíte i při návštěvě slavného vinařství v Barbanu. Rezervace ubytování na Istrii také znamená dvanácti až patnáctiprocentní slevu při vyjížďce na koni v okolí krásného istrijského ranče Barba Tone u Mandjadvorce. Zajímavé zvýhodnění vám NOVASOL navíc poskytne taktéž u ochutnávky a nákupů produktů na vyhlášené biofarmě Žminj. Užijte si pobyt na Istrijském poloostrově skutečně naplno!