search

Ubytování Vrsar

Ubytování Vrsar, klídek a pohoda

Rodinná dovolená v Chorvatsku je jako stvořená pro koupání v Jaderském moři, vodní sporty, návštěvu zábavních parků a poznání famózní přírody. Když se rozhodnete pro komfortní ubytování Vrsar, dočkáte se dokonalých služeb cestovního ruchu. Půvabné letovisko najdete na západním pobřeží Istrie. Žije zde jen necelých 2 000 obyvatel. Přes svou malou velikost je populárním místem letního ubytování na Istrii, protože se může pochlubit úžasným středomořským klimatem, naturistickou relaxací, nádhernou přírodou i romantickým srdcem města. Největší dominantou jsou skalnaté pláže s plotnami na opalování a upravenými vstupy do vody. Za zmínku stojí také vyjížďky a odpočinek na okolních ostrůvcích. Možná vás ani nepřekvapí, že si místo oblíbil i milovník Casanova.

Ubytování Vrsar

Co na vás čeká na dovolené Vrsar

Jakmile se vydáte do jednoho z nejkrásnějších států Evropy, počítejte se slunečným počasím, tyrkysovým Jaderským mořem a bujarým nočním rejem. Na každém kroku budete potkávat památky všech dějin lidstva i přírodní monumenty. Ať se chystáte na sportovní dovolenou na Istrii, romantický pobyt i relaxaci s rodinou, očekávejte dokonalé podmínky pro koupání, vodní sporty, horolezectví, vyjížďky lodí na otevřené moře, potápění, windsurfing, surfování i noční rej. Určitě vás zaujme i to, že se ubytování Vrsar nachází poblíže města Poreč, Rovinj a Limfského kanálu. Tato místa byste měli bez pochyb navštívit. Jen tak bude vaše dovolená na Istrii jako ze žurnálu. Limský kanál se vám otevře přímo na začátku obce. Je dlouhý 12 kilometrů a ihned ho poznáte podle vod modrozelené barvy. Věřte, že příroda se v této oblasti skutečně vyřádila.

Zažijte zábavu v ubytování Vrsar

Na sto doporučujeme aktivní odpočinek, protože vás nabije novým přílivem vitality. Nelze pochybovat o tom, že je tento resort unikátním místem pro strávení aktivní dovolené na Istrii. Podél pobřeží se nacházejí cyklistické trasy, které jsou rovněž jako stvořené pro jogging i pěší turistiku. Uvidíte, jak se odreagujete při projížďce kolem dechberoucícho Limského kanálu. Když budete chtít, skočíte rovnou do modrozeleného Jaderského moře. Ubytování Vrsar se nachází i ihned u pobřeží, kde najdete překrásné čisté pláže. Vyjeďte si na šlapadlech anebo v kajaku, potápějte se. K dispozici jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště i plážový volejbal. Milovníci adrenalinových sportů budou nadšeni z famózních podmínek pro horolezectví kolem Limského fjordu. Nesmíte zapomenout na romantickou vyjížďku lodí kolem pobřeží západní Istrie.

Kulturní dění nedaleko ubytování Vrsar

Jakmile vstoupíte do rušného dění malebného přístavního městečka, budete překvapeni četností kulturních akcí. V každém případě počítejte s festivaly, divadelními představeními, koncerty populární hudby, sportovními kláními. Dominantou přívětivého letoviska jsou rybářské slavnosti, kde ochutnáte vynikající dobroty z mořských plodů a ryb. Oslavy jsou doprovázeny koncerty hudby či vystoupením folklórních skupin. Za zmínku stojí cyklus koncertů v kostele sv. Martina, kde uslyšíte klasické a duchovní písně. Festival Moře a kytary vás uchvátí klasickou hudbou, jak jinak než s klasickou kytarou v rukou světově uznávaných umělců. Červen patří Casanova Festu, který se nese v duchu lásky a erotiky. Giacomo Casanova kdysi Vrsar navštívil, proto jsou oslavy v rytmu jeho zážitků, koncertů i afrodiziakálních potravin. Ubytování Vrsar vás zavede na poloostrov Montraker, kde se koná festival zasvěcený jazzu, blues, rocku.

Jedinečná příroda kolem ubytování Vrsar

Všude, kam se podíváte, spatříte jasnost a čistotu Jaderského moře. Nejkrásnější zážitky vás čekají díky vyjížďkám lodí. Pokocháte se pohledy na středověké městečko i na tyrkysové vody. Nedaleko ubytování Vrsar se nacházejí četné ostrůvky, magické zátoky a divotvorné kopce nabité přírodním bohatstvím. Na ostrůvku Koversada je nudistická pláž, a to už od roku 1960. V každém případě vás zlákají pláže obehnané borovými lesy s kouzelnými zátokami. Těšte se na kamenité i štěrkové pláže a skalní plotny doplněné plochami pro opalování. Pláže u kempu Valkanela a Porto Sale, pláž Vala a další vyhřátý koberec u hotelu Belvedere i zmiňovaná Koversada jsou oceněny Modrou vlajkou. Dovolená v Chorvatsku vás omámí svými přírodními poklady i romantickými místy.