search

Ubytování Crikvenica

Ubytování Crikvenica v soukromí, zn. ideál

Crikvenica je město s turistickou tradicí více než sto let. Nachází se v Jaderském moři v Kvarnerském zálivu a je nejkrásnější částí chorvatského pobřeží. Zdejší podnebí je velmi mírné, protože je město díky výhodné geografické poloze chráněno pohořím Kapela a ostrovem Krk před silnými větry. Příznivé klimatické podmínky vedly k tomu, že zde bylo před cca 100 lety založeno lázeňské letovisko s možností terapeutického ošetřování onemocnění dýchacích cest a revmy. Najdete zde také velké možnosti ubytování Crikvenica v prázdninových domech nebo apartmánech. Vždy v nich najdete vytoužené podmínky ubytování Kvarner pro dovolenou v soukromí.

Crikvenica obohatí i milovníky historie

Existuje zde mnoho historických míst a památek, které byste měli vidět. Vypráví příběhy o turbulentní minulosti tohoto města. Ti, kteří hledají historické památky, mohou navštívit Paulský klášter, Tos - starý mlýn používaný k výrobě olivového oleje, Kostel Nejsvětější Panny Marie, Kostel sv. Antuna a Městské muzeum v Crikvenici. Zůstaňte v některém z našich ubytování Crikvenica a navštěvujte všechna tato místa po vlastní ose. Během léta se zde konají četné události a akce. To zahrnuje koncerty, výstavy a módní přehlídky. Dovolená v Kvarnerském zálivu hraje všemi barvami a je ideálním místem k pobytu, odkud budete svědky ostatních událostí na ostrově.

Ubytování Crikvenica

Ubytování Crikvenica nabízí i plážové momenty

Pláže v Crikvenici prostě nejsou jenom místem, kde máte možnost dostat šanci zabořit si nohy do písku. Je to nezbytná součást identity města. Má dominantní plážovou kulturu, která svým návštěvníkům nabízí celou řadu možností. Jsou tu písečné pláže plné turistů z celého světa a skalnaté údolí, kde si můžete vychutnat úplné soukromí a chvíle klidu. Crikvenica má také pláž vhodnou pro domácí zvířata, v případě, že chcete s sebou přivést chlupatého přítele. Spousta z našich prázdninových domů toto umožňuje, stačí si vybrat. Prozkoumejte okolí Lungo Mare a vesnice Selace. Všechny pláže v této oblasti získaly ocenění Modré vlajky, což znamená, že jsou perfektní z hlediska kvality vody a životního prostředí. Všechny naše prázdninové domy v Chorvatsku jsou dobře udržované a blízko ohromující pláže Crikvenica.

Možnosti ubytování v Kvarnerském zálivu

Je fakt, že velkou památkou Crikvenice je bývalý klášter s kostelem z 15. stoleti přestavěný později v barokním stylu. Turisté ale mnohem častěji navštěvují pěkné mořské akvárium s tropickou i středomořskou faunou. Kvůli pozvolnému vstupu do moře je Crikvenica oblíbená především u rodin s malými dětmi. Nejznámější pláž Crikvenice je Gradska Plaza. Crikvenická riviéra, která se rozprostírá od Jadranova po Selce, měří ovšem více než 20 km a nachází se zde spousta krásných písečných a oblázkových pláží nebo malých romantických zátok. Pronajmete-li si ubytování Crikvenica, nezapomeňte také navštívit blízký ostrov Krk a samozrejmě krásná historická města Rijeka a Senj.