search

Ubytování Jadranovo

Ubytování Jadranovo se sluníčkem v zádech

Ať už se během ubytování Kvarner vydáte do vnitrozemí anebo k pobřeží Jaderského moře, máte vyhráno. Jak by se vám líbila relaxace na Crikvenické riviéře, kde jsou pláže, slunce a skvělé atrakce pro všechny generace? Vsaďte na ubytování Jadranovo v soukromí a přibližte si sen o dokonalé dovolené v Chorvatsku. Nádherné letovisko leží pouhých 10 kilometrů na sever od Crikvenice. Žije zde jen na 500 obyvatel, kteří by toto dechberoucí místo nikdy neopustili. Určitě se vám zalíbí, že se přímo naproti Jadranovu nabízí výhledy na famózní ostrov Krk. Není divu, že je populárním výletním místem. Relaxujte na plážích obehnanými borovicovými lesy, které se v parných letních dnech postarají o super stín. Užívejte si vodních sportů, lahodných koktejlů v plážových barech a opalujte se na divukrásné oblázkové pláži v zátoce Havišće. Když vás omrzí slastné lenošení a budete prahnout po větším ruchu, zavítejte do blízkého města Crikvenica, kde na vás čeká bohatší kulturní, sportovní a gastronomický program.

Odhalte nejlepší atrakce ubytování Jadranovo

I když je Jadranovo menším letním resortem, rozhodně má co nabídnout. Leží v divukrásné Crikvenické riviéře v Kvarnerské lokalitě. Na první pohled spatříte ostrov Krk ležící na protější straně zálivu. Prázdninové domy Jadranovo jsou určeny pro turisty, kteří prahnou po klidné rodinné dovolené v Kvarnerském zálivu, ale vyhoví i požadavkům nejnáročnějšího výletníka. V každém případě si zamilujete panenskou přírodu, oblázkové pláže, poklidnou atmosféru a procházky promenádou s obchůdky, bary a restauracemi. V archeologické oblasti Lokvišće Bay, které je známé již z dob starověkého Říma, se oddáte síle léčivého bahna. Počítejte s nabitým kalendářem letních akcí, jako jsou gurmánské a rybářské festivaly. Za zmínku stojí zdejší kostel sv. Jakuba postavený na začátku 19. století. Můžete provozovat pěší turistiku, jízdu na horském kole a na koni, koupat se v Jadranu, využít dětská hřiště a zúčastnit se desítek zajímavých akcí.

Na co se můžete těšit v ubytování Jadranovo

NOVASOL vás omámí bohatou nabídkou prázdninových domů a apartmánů, které jsou útulné, komfortní a moderně řešené. Ať už prahnete po chalupě ve vnitrozemí země, kde je panenská příroda na dosah ruky anebo byste nejraději luxusní vilu s bazénem a zahradním nábytkem, vždy budete naprosto uchváceni. Rodiny s malými dětmi si zamilují nekuřácké apartmány Jadranovo v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže. V každém případě se na rodinné dovolené v Chorvatsku bude hodit ubytování, kde je k dispozici skluzavka, pískoviště, prolézačka a zahradní gril. Co byste říkali prázdninovým domům, které jsou extra vhodné pro psy? Zvolte si koncept libovolného dne příjezdu, miniprázdniny i all inclusive, to vše pro vaši absolutní spokojenost. Romantické duše budou nadšeny z panoramatických výhledů na zapadající slunce.

Památky u ubytování Jadranovo

Mezi největší historické poklady patří archeologické naleziště Lokvišće a kostel sv. Jakuba postavený v 19. století. V červenci se koná poblíž ubytování Jadranovo svatojakubská noc, která je vrcholem zábavy. Když se vydáte do nedaleké Crikvenice, spatříte bývalý klášter s kostelem z 15. století, který byl přestavený v barokním slohu. V městečku Birbir se tyčí frankopanský hrad. Romantická dovolená Chorvatsko vás zavede do mořského akvária s tropickým a středomořským rostlinstvem. Historicky vzácné drahokamy najdete v Rijece. Mezi největší šperky patří pozůstatky původně 2,8 m vysokých hradeb ze 4. století, Římský oblouk, středověký hrad Trsat ze 13. století, poutní místo s kostelem Panny marie Loretánské, františkánský klášter i barokní katedrála sv. Víta. Kroky turistů vedou k Námořnímu muzeu a Historickému muzeu. V Rijece se koná v období masopustu vyhlášený karneval. Zábavu hledejte na Rijeckých letních nocích, které se konají v červenci a srpnu. Na konci června se můžete zúčastnit Melodií Istrie a Kvarneru. Rodiny s malými dětmi si užijí ve středisku HappyLand, na kotingové dráze v obchodním centru Tower Rijeka anebo v adrenalinovém parku Adrenalinco.

Skvosty přírody v okolí ubytování Jadranovo

Když se rozhodnete pro rekreaci na Crikvenické riviéře, očekávejte nádherné čisté pláže Chorvatska a tyrkysové Jaderské moře. Nejpříhodnější pláže stíněné borovicovým lesem jsou v zátoce Havišće. Crikvenica se může pochlubit skvostnými plážemi, které jsou vhodné pro malé děti, neplavce i seniory. Mezi favority patří Gradska Plaza, která se pyšní jemným pískem. Není divu, že získala označení Modré vlajky. Když se vydáte až k městečku Selce, můžete využít pohodlí na písečných a oblázkových plážích v zátokách. Prázdninové domy Jadranovo jsou v nedaleké vzdálenosti Rijeky. I tam najdete rozmanité pláže. Modrou vlajkou se pyšní pláže Kostanj, které jsou upraveny pro osoby se sníženou pohyblivostí. Surfaři budou okouzleni pláží Preluk. Pokud vás omrzí koupání, vodní sporty a opalování, vrhněte se na horskou turistiku do masivu Gorski kotar, Delnice, Lokve až k Lokvarskému jezeru. Okouzlující přírodní divy nabízí také sousední ostrov Krk, za kterým se táhne další krásný ostrov Cres.