search

Ubytování Jadranovo

Ubytování Jadranovo se sluníčkem v zádech

Ať už se během ubytování Kvarner vydáte do vnitrozemí anebo k pobřeží Jaderského moře, máte vyhráno. Jak by se vám líbila relaxace na Crikvenické riviéře, kde jsou pláže, slunce a skvělé atrakce pro všechny generace? Vsaďte na ubytování Jadranovo v menším, avšak nádherném letovisku pouhých 10 km na sever od Crikvenice a jen s 500 obyvateli. Přímo naproti obci se otevírají famózní výhledy ostrov Krk.

Ubytování Jadranovo

Historie a památky kousek od rekreačních domů Jadranovo

Mezi největší historické poklady, které spatříte během dovolené v Jadranovu, se řadí kostel sv. Jakuba postavený na začátku 19. století. V archeologické oblasti zátoky Lokvišće, která je známá již z dob starověkého Říma, se můžete oddat síle léčivého bahna. Vydáte-li se do nedaleké Crikvenice, uvidíte bývalý klášter s kostelem z 15. století, který byl přestavený v barokním slohu. V městečku Birbir se tyčí frankopanský hrad.

Pláže na dosah ubytování v Jadranovu

Rozhodnete-li se pro rekreační dům v Jadranovu, těšte se na nádherné čisté pláže Chorvatska. I v parných letních dnech relaxujte ve stínu borovicových lesů, užívejte si vodních sportů, opalujte se, koupejte se v tyrkysovém Jaderském moři a vychutnejte si lahodné koktejly v plážových barech. K vyhlášeným se řadí zejména divukrásná, oblázková pláž v zátoce Havišće. Blízká Crikvenica se může pochlubit skvostnými plážemi, které jsou vhodné pro malé děti, neplavce i seniory. Mezi favority patří Gradska Plaža s jemným pískem a oceněním Modrou vlajkou. Pohodlí na písečných a oblázkových plážích v zátokách vás čeká u letoviska Selce. Rozmanité pláže najdete i u Rijeky: Modrou vlajkou se pyšní pláž Kostanj s úpravou pro osoby se sníženou pohyblivostí a surfaře nadchne pláž Preluk.

Dovolená Jadranovo ve znamení sportu a rekreace

Ubytování Jadranovo vyhoví požadavkům nejnáročnějšího výletníka i turistům, kteří prahnou po klidné rodinné dovolené v Kvarnerském zálivu. V každém případě si zamilujete panenskou přírodu, oblázkové pláže, poklidnou atmosféru a procházky promenádou s obchůdky, bary a restauracemi. Můžete uskutečnit výpravy za poznáním, jízdu na horském kole a na koni, koupat se v Jadranu, využít dětská hřiště a zúčastnit se desítek zajímavých akcí.

Akce a zábava

Jadranovo vás vždy zaujme zajímavou akcí či kulturou. V červenci se koná poblíž ubytování Jadranovo svatojakubská noc, která je vrcholem zdejší letní sezóny. Až vás omrzí slastné lenošení a zatoužíte po větším ruchu, zavítejte do blízkého města Crikvenica, kde na vás čeká další kulturní, sportovní a gastronomický program. Počítejte s nabitým kalendářem letních akcí, jako jsou gurmánské a rybářské festivaly.

Atrakce v okolí vašeho ubytování Jadranovo

Vyberte si z útulných, komfortních a moderně řešených prázdninových domů a apartmánů. Rodiny s malými dětmi si zamilují nekuřácké apartmány Jadranovo v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže. V každém případě se na rodinné dovolené v Chorvatsku bude hodit ubytování se zahradním grilem, skluzavkou, pískovištěm a prolézačkou. I pro ubytování Jadranovo si zvolte si koncept libovolného dne příjezdu, pobytu se psem, miniprázdnin nebo all inclusive, to vše pro vaši absolutní spokojenost.

Omrzí-li vás koupání, vodní sporty a opalování, vrhněte se z obcí Delnice a Lokve na horskou turistiku v masivu Gorski Kotar a kolem Lokvarského jezera. Okouzlující přírodu nabízí též sousední ostrov Krk, za kterým se táhne další krásný ostrov Cres. Zájemce o historii zaujme Rijeka s pozůstatky původně 2,8 m vysokých hradeb ze 4. století, římský oblouk, středověký hrad Trsat, poutní místo s kostelem Panny Marie Loretánské, františkánský klášter a barokní katedrála sv. Víta. Za prohlídku stojí Námořní muzeum a Historické muzeum. V období masopustu se tu koná vyhlášený karneval, na konci června se můžete zúčastnit Melodií Istrie a Kvarneru, v červenci a srpnu jsou na pořadu Rijecké letní noci. Rodiny s malými dětmi si užijí ve středisku HappyLand, v obchodním centru Tower Rijeka anebo v adrenalinovém parku Adrenalinco.