search

Ubytování Kastav

Ubytování Kastav, v centru dění Kvarneru

V bezprostřední blízkosti města Rijeka se nachází město Kastav. Je bohaté na historické a kulturní památky, nachází se v nadmořské výšce 365 m n. m., nabízí krásný panoramatický výhled na moře a celý Kvarner. Kastav je místem, které zachovává tradici a historii života během ubytování v Kvarnerském zálivu. Rezervujte si svůj rekreační dům nebo apartmán pro ubytování Kastav od NOVASOL a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Kvarneru.

Ubytování Kastav

Historie a památky kousek od rekreačních domů v Kastavu

Kastav je město, jehož architektura vás potěší. Malé kostely, různé kulturní památky, impozantní brány Town Lodge a Kastel jsou jen některé z památek, které na vás čekají. Ubytování Kastav je výjimečné. Město si zachovalo tradici regionu, kterou lze vidět v každém kameni, a všechny historické záznamy a stará řemesla regionu najdete ve sbírce muzea Kastav.

Pláže na dosah ubytování Kastav

NOVASOL vám nabízí jak v Chorvatsku, tak na dovolené v Kastavu rekreační domy, které jsou plně vybavené a ideální pro dovolenou pro větší a menší rodiny. Domy s bazénem, v centru nebo v centru, komfortní apartmány nebo menší domy v blízkosti pláží Jaderského moře, je na vás, abyste se rozhodli. Stačí si vybrat byt nebo rekreační dům a můžete začít svou cestu.

Sport a rekreace na dovolené Kastav

Na dovolené v rekreačních domech v Kastavu navštivte nedalekou Rijeku, která nabízí mnoho vybavení pro všechny věkové kategorie. Pokud chcete nakupovat, máte v centru města dvě velká nákupní centra a spoustu obchodů. Rijeka je plná událostí po celý rok, ale nejznámější událostí je karneval v Rijece v lednu a únoru. V Rijece můžete jít do kina nebo na noc v jednom z mnoha barů. Nezapomeňte navštívit Trstatskou Gradinu a pevnost, která nabízí nádherný výhled na celé město. Zde se v létě konají koncerty a různé akce. Rijeka je město plné plic po celý rok, ačkoli je to především průmyslová zástavba loděnice, stále více se objevuje město bohaté na kulturu, památky a dynamickou nabídku. Zarezervujte si své skvělé ubytování ještě dnes a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku!

Akce a zábava Kastav

Večer se projděte ulicemi Kastavu a zažijete atmosféru tohoto místa. Ubytování Kastav se stává skvělým místem k pobytu v letních měsících nejen kvůli architektuře a pamětihodnostem, ale také kvůli mnoha koncertům a událostem, které se zde konají. Kytarový festival a festival Kastav Blues se tradičně konají každý rok a lákají velké publikum.

Atrakce v okolí ubytování v Kastavu

Město Kastav se nachází v blízkosti Rijeky a Opatije, kam se můžete rychle dostat. Panoramatický výhled na světla města Rijeka je zvláštním zážitkem a lavičky jsou umístěny na správných místech, takže si můžete užít výhled a romantiku místa déle. Poblíž vašeho ubytování Kastav se rozkládá přírodní park Učka na Istrii, pokud se chcete vydat na pěší turistiku.