search

Ubytování Kraljevica

Ubytování Kraljevica, hodně možností aktivit

Město Kraljevica se nachází v okrese Primorje - Gorski Kotar u vchodu do zátoky Bakar. Nachází se 20 km od města Rijeka. NOVASOL nabízí krásné rekreační domy pro ubytování v Kvarneru. Nabízí domy a apartmány s bazénem s panoramatickým výhledem na Kvarner a ostrovy. Zarezervujte si svůj rekreační dům pro ubytování Kraljevica ještě dnes a prožijte perfektní dovolenou se svou rodinou a přáteli.

Ubytování Kraljevica

Historie a památky kousek od rekreačních domů v Kraljevici

Během ubytování Kraljevica navštivte hradiště Zrinski s kostelem Sv. Nicholas, jehož historie sahá až do středověku. Dnes toto malé město s bohatou historií a dědictvím zdobí malá pevnost Frankopan se dvěma atrii, církevní knihovna a správa. Budova je spolu s oltářním obrazem sv. Nikolase vyhlášena národní kulturní památkou. Hrad s názvem „Nova Kraljevica-Frankopan“ je další nutnou návštěvou při pobytu v Kraljevici. Postaven v 17. století, je bohatě vybaven obdélníkovým půdorysem se čtyřmi věžemi. Po mnoha válečných devastacích je dnes přestavěn na multifunkční kulturní centrum. Lanterna Kraljevica je slavný maják z roku 1872, ale naštěstí byl obnoven v roce 2006. Byl také prohlášen za kulturní památku.

Pláže na dosah ubytování Kraljevica

Poloostrov Kraljevica je krásná a zalesněná oblast, která je přirozeně chráněna před větrem, kde byla první koupaliště otevřena již v roce 1891. Později byl zrekonstruován a byla přidána sportovní zařízení a hřiště. I v parných letních dnech dovolené v Kraljevici relaxujte ve stínu borovicových lesů, užívejte si vodních sportů, opalujte se, koupejte se v tyrkysovém Jaderském moři a vychutnejte si lahodné koktejly v plážových barech.

Sport a rekreace a dovolená Kraljevica

Město Kraljevica má vlastní loděnici a malý přístav. Rekreační domy Krajlevica vyhoví požadavkům nejnáročnějšího výletníka i turistům, kteří prahnou po klidné rodinné dovolené v Kvarnerském zálivu. V každém případě si zamilujete panenskou přírodu, oblázkové pláže, poklidnou atmosféru a procházky promenádou s obchůdky, bary a restauracemi. Můžete uskutečnit výpravy za poznáním, jízdu na horském kole a na koni, koupat se v Jadranu, využít dětská hřiště a zúčastnit se desítek zajímavých akcí.

Akce a zábava Kraljevica

Městečko a ubytování Krajlevica má tolik kulturních památek a vybavení. Kraljevica je také známá lov tuňáků, které můžete ochutnat v místních restauracích. Tradiční systém rybolovu tuňáků se skládá ze sítí, krytých a pomocných prostorů. Nacházely se v zátokách a dnes jsou jako chráněná etnologická památka restaurovány pouze slavné tunery Bakarac. 

Atrakce v okolí ubytování v Kraljevici

Zarezervujte si jeden z rekreačních domů v Kraljevici ještě dnes a prožijte klidnou a příjemnou dovolenou v této oblasti. Pokud chcete nakupovat, skočte do města Rijeka, které je jen 20 km daleko. Rijeka má mnoho zařízení a nabízí skvělou noc. Omrzí-li vás koupání, vodní sporty a opalování, vrhněte se z obcí Delnice a Lokve na horskou turistiku v masivu Gorski Kotar a kolem Lokvarského jezera. Okouzlující přírodu nabízí též Istrie a sousední ostrov Krk, za kterým se táhne další krásný ostrov Cres.