search

Ubytování Lovran

Ubytování Lovran, lahůdka pro milovníky příjemného léta

Lovran je krásné pobřežní město, které vás zve ke svému objevování. Proč si vybrat apartmán na riviéře Opatija a užít si výhod Kvarneru? Najděte perfektní apartmán nebo rekreační dům pro ubytování Lovran a začněte svou bezstarostnou dovolenou. NOVASOL nabízí širokou škálu ubytování – od apartmánů, rekreačních domů až po luxusní vily podél pobřeží Istrie a pohodlné ubytování v Kvarnerském zálivu. Rezervujte si ideální ubytování v NOVASOLu ještě dnes a začněte objevovat tuto oblast Chorvatska.

Ubytování Lovran

Gastronomie kousek od rekreačních domů v Lovranu

Pro začátek si dopřejte ranní kávu v jedné z kaváren s výhledem na moře a houpací lodě. Ubytování Lovran najdete ve městě s bohatou historií, které je pojmenované po středomořské rostlině, která roste v této oblasti, vavřínu. Můžete se projít starou částí města, kde se můžete zastavit na drink nebo v jedné z restaurací. Ochutnejte rybí speciality a vychutnejte si výhled na moře z restaurace.

Pláže na dosah ubytování Lovran

V nedalekém městě Medveja si můžete jít zaplavat a užívat si moře. Medveja je pojmenována po řecké kouzelnici, která se koupala na této oblázkové pláži. V létě je skvělé projít se po slavné promenádě Lungomare, která vás dovede až k Opatijské pohádce. Tato promenáda je dlouhá téměř 12 km, a pokud se rozhodnete projít celou promenádou, uvidíte všechna místa: rekreační domy Lovran, Ika, Ičići, Opatija a Volosko spojené jednou promenádou. Můžete chodit bez překážek bez provozu, je navržen tak, aby si vychutnal výhled na moře a cítil všechny výhody této oblasti, rostlin a čerstvosti moře. Můžete si také zaplavat na jedné z istrijských pláží, pokud si budete přát.

Sport a rekreace a dovolená Lovran

Pro ty, kteří hledají dobrodružství a aktivnější dovolenou v Lovranu, se mohou vydat na upravenou horskou stezku z Medveja do Lovranské Dragy, která nabízí neuvěřitelný výhled na Kvarner ve výšce 600 m n. m. Nedaleko je také přírodní park Učka, který je ideálním místem pro milovníky aktivní dovolené, přírody a čerstvého vzduchu.

Akce a zábava na dosah ubytování v Lovranu

V blízkosti starobylé Opatije stojí za pozornost také Lovran. Riviera Opatija spojuje krásná místa s krásnou promenádou u moře, známou jako „Lungomare“. Volosko, Opatija, Ičići, Ika a Lovran jsou spojeny 12 km dlouhou promenádou. V Lovranu se v letních měsících konají různé veletrhy a koncerty nebudou chybět. Rezervujte si apartmán nebo rekreační dům z nabídky ubytování NOVASOL a užijte si krásné místo Lovranu na dovolené s rodinou a přáteli.

Atrakce v okolí Lovranu

Z geografického hlediska se ubytování Lovran nachází na Istrii, ale patří do kraje Primorje – Gorski kotar a do nedalekého Matulji a Opatije a dalších míst v okolí. Jen 20 minut jízdy v létě dojedete do města Rijeka, významného městského místa nabízejícího spoustu zábavy a nočního života. Pokud chcete klidnější dovolenou, zvolte Lovran.