search

Ubytování Zubovići

Ubytování Zubovići, dovolená na slunečném ostrově

Letovisko Zubovići je klidná turistická destinace, ideální pro ty z vás, kteří nemají rádi shon populárních letovisek, ale přesto chtějí využívat vybavení, které přináší jejich blízkost. Ubytování Zubovići si zachovává svou intimitu, nachází se pouhých 8 km od známého turistického města Novalja. Resort Zubovići kombinuje příležitost strávit klidné ubytování v Kvarnerském zálivu v malém městě a zároveň vám umožní účastnit se svěžího nočního života na chorvatském pobřeží.

Historie a památky kousek od rekreačních domů v Zubovići

Zubovići, Kustici a Vidalici jsou tři malá sídliště nacházející se ve městě Novalja na severovýchodním pobřeží zálivu Pag. Všechny tři osady proto shlíží na Jaderské moře na jihozápadě a pobřeží na druhé straně zálivu je široké méně než dva kilometry, zatímco v užších částech je to jen 800 metrů. Ubytování Zubovići vás nadchne.

Pláže na dosah ubytování Zubovići

Dovolená Zubovići je místo doporučené hlavně pro rodiny s malými dětmi, hlavně kvůli oblázkové zastíněné pláži na mělké zátoce Drazica. Slavná a životem kypící pláž Zrće je jen pár kilometrů od letoviska. Užijte si jemné oblázkové pláže, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou v Chorvatsku.

Sport a rekreace během dovolené v Zubovići

Chorvatsko na dovolenou je fantastický nápad. Je to země, která má co nabídnout a je nejlepší ji objevit ze svého vlastního rekreačního domu. Poskytne správné množství svobody a intimity. Všechny rekreační domy v Zubovići jsou plně vybaveny, takže si můžete plně užít svou vysněnou dovolenou. Můžete si najít pohodlný dům pro celou rodinu nebo si pronajmout několik sousedních prázdninových apartmánů pro sebe a své přátele. Naplánujte si dovolenou v Chorvatsku pouze pro sebe.

Akce a zábava Zubovići

Pag je známý výrobou nejkvalitnějších tvrdých ovčích sýrů, mořských solí a krajek. První dva produkty musí být během pobytu na Pagu ochutnávány. Kromě toho pro gurmány doporučujeme také domácí jehněčí. Krajky budou nejen ideálním suvenýrem, ale také místní tradicí, která je na seznamu nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Pro lidi, kteří se chtějí dozvědět více o kultuře místa, kde tráví dovolenou a mají své ubytování Zubovići, doporučujeme navštívit Galerii Paska. Najdete zde také správnou dávku relaxace - užijte si krásné oblázkové pláže, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou.

Atrakce v okolí ubytování v Zubovići

Zubovići bude skvělým výchozím bodem k návštěvě a prozkoumání ostrova. Ostrov Pag leží na křižovatce Kvarnerského zálivu a Dalmácie a skrývá krásná místa, která uspokojí všechny chutě dovolené. Na ostrov Pag se dostanete katamaránem nebo rychlým lodním spojením z Rijeky, která vede přes ostrov Rab do Novalje. Z Prizny do Žigljenu na severním pobřeží je trajektové spojení s pevninou. Tato trasa je ideální, pokud chcete obejít dálnici a přijet autem. Každý, kdo přijíždí na ostrov autem z jihu nebo po dálnici, prochází mostem Pašina, který spojuje ostrov s širší oblastí Ninu nebo severním zadarským vnitrozemím.