Slevy a výhody Chorvatsko

Přijměte nabídku slevy a výhody Chorvatsko

Nemůžete se s rodinou dohodnout, kam vyrazit na rekreaci po Evropě? Vsaďte na dovolenou v Chorvatsku! Žhavé sluneční paprsky, pláže Jaderského moře, magické útesy, vodní sporty, divukrásná pohoří, vodopády, taje historických perel, komfortní ubytování a slevy a výhody Chorvatska. Republika Hrvatska uchvátí hlavním městem Záhřeb, které je stěžejním ekonomickým, kulturním i dopravním uzlem státu. Nesmíme opomenout památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, národní parky, přírodní rezervace, náboženské slavnosti, lidové zvyklosti a dokonalou kuchyni. Poklady této země ocení rodiny s malými dětmi, sportovní nadšenci, mladí lidé i starší výletníci. Jadranské pobřeží a ostrovy jsou jako stvořené pro letní radovánky i poznání šperků světově vyhledávaných metropolí.

Slevy a výhody Chorvatsko

Speciální nabídka Istrie

Objednali jste si již vaše ubytování Istrie? NOVASOL pro vás připravil speciální nabídku zajímavých výletů a zábavných aktivit s našimi externími partnery, abyste mohli naplno využít váš volný čas. Pokud si zabookujete prázdninový dům nebo apartmán Istrie, můžete jako naši zákazníci využít slevy u našich partnerů.

Pula, okružní jízda

Objevte s námi dobrodružství na vrcholu Istrie v historickém městě Pula. Pula je největší město na poloostrově Istria u Jaderského moře a nabízí spoustu krásných míst k vidění. Samotné město Pula je známé svým přístavem, který byl v minulosti jedním z nejzvýznamnějších v celém Chorvatsku a také je zde k vidění mnoho památek, např: amfiteátr, Herkulova brána nebo Vítězný oblouk rodiny Sergiů. Vydejte se na výlet dlouhý 200 km podél pobřeží a poznejte kolem 300 historických objektů z dob od 17. - 21. století.

Zarezervujte si ubytování Pula a získejte jako náš host slevu 10% na tento nezapomenutelný výlet po předložení NOVASOL ubytovacího dokladu.

Slevy a výhody Chorvatsko

Žminj, čistá příroda

Máte již zarezervované ubytování Žminj, ale přesto byste si rádi užili čisté přírody?

Jako NOVASOL host máte možnost strávit několik nezapomenutelných hodin na statku, kde můžete ochutnat tradiční istrijské chody, které jsou připravovány z místních ekologických surovin – bio produkty, ale také si můžete užívat přítomnosti domácích zvířat. Speciální nabídka pro vás: Dezert a pálenka jsou zdarma, rovněž i k menu od 20 EUR/osoba jsou nápoje v ceně.

Potápění v Medulinu

Chcete poznat Adrii z jiné perspektivy? Vypůjčte si výzbroj a pojďte se potopit do hlubin Jaderského moře. Pro začátečníky je zde možnost potápěčského kurzu s programy PADI a CMAS.

Objednejte si své ubytování Medulin a získejte 10% slevu do potápěčského centra. Opět po předložení ubytovacího dokladu.

Slevy a výhody Chorvatsko

Barban, návštěva vinného sklípku

Podělte se o své zkušenosti a lásku k pěstování vinné révy s rodinou Bile, jejichž vinice leží v okolí Barbanu, kde si můžete také zarezervovat své ubytování v Chorvatsku. Majitel Sergio Bile vám toho má mnoho co říci. Přijďte k němu ochutnat lahodná istrijská vína a také istrijskou Grappu. NOVASOL hosté získávají 10% slevu, kterou lze uplatnit po předložení ubytovacího dokladu.

Manjadvorci, jízda na koni

Milujete jízdu na koni a chcete zažít dobrodružství? Vydejte se na ranč Barba Tone vzdálený jen 18 km od Puly. Zvaní jsou jak zkušení jezdci, tak i začátečníci. Zacválejte si například k moři nebo zvolte náročnější trasu Istrií.

Objednejte si prázdninový dům NOVASOL a získejte slevu 12% na všechny nabídky a 15% na výlet s názvem plavání s koněm.

Rovinj/Vrsar, výlet lodí

Vydejte se na plavbu s M/B Rižana - lodí s historií. Byla postavena roku 1881 v loděnici města Rovinj a dnes patří k chráněným kulturním bohatstvím Chorvatska. Zarezervujete-li si ubytování Rovinj můžete začít dobývat chorvatská vodstva, výběr výletů je rozmanitý. Speciálně pro NOVASOL hosty je připravená sleva 15%.