Fantastická dovolená v Chorvatsku

Vítejte v rekreačních domech Chorvatska!

Nenechte si ujít příjemnou dovolenou v Chorvatsku, které je poseto písečnými plážemi, majestátnými pohořími, přírodními magnety a šperky architektury. Tento nádherný stát se pyšní rozlohou 56 594 kilometrů čtverečných včetně ostrovů. Ráj letních radovánek pro malé i velké výletníky má kompletní délku pobřeží 5 500 kilometrů. Azurově zbarvená voda, ostrovy s romantickými zátokami a perfektní podmínky pro sportovní aktivity všeho druhu, to je ubytování v Chorvatsku od NOVASOL. Nelze opominout skalnaté útesy, oblázkové pláže, písečné koberce, panenskou přírodu, hory, vodopády, propasti, jeskyně, památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, hrady, zámky, katedrály, archeologická naleziště a volnočasové aktivity na míru ušité požadavkům všech věkových generací. 

Rozhodněte se pro dovolenou v Chorvatsku

Plánujete dovolenou v Chorvatsku a pořád nevíte, který region by byl pro vás žhavým želízkem v ohni? Podívejte se na největší chorvatský poloostrov, Istrii, která nabízí relaxaci u Jaderského moře, prohlídku autentických rybářských vesniček a kulturních pozoruhodností. Na Kvarnerské riviéře spatříte pohoří Učka či Velebit, navštívíte město Medulin. Západní pobřeží je rájem vodních sportů a koupání. Nachází se zde Novigrad, Peroj, Fažana, Poreč, Rovinj anebo Umag, prostě super prázdninové destinace. Nesmíte minout ani ostrovy Cres, Krk, Pag a Rab náležící ke Kvarneru. V Severní Dalmácii neodoláte krasovým oblastem, Vranskému jezeru, magickým skaliskům, městu Šibenik a ostrovům Dugi Otok, Murter, Vir a Pašman. Apartmány Chorvatska leží i ve Střední Dalmácii. Upoutají masivy Kozjak a Biokovo, ostrovy Brač, Hvar, Šolta, ostrůvek Čiovo, Makarská riviéra, Split a Trogir. Jižní Dalmácie nadchne unikátní přírodou, ostrovy Lastovo, Mljet, Korčula, jeskyněmi, oblázkovými plážemi a překrásnými zátokami.

Honem do útulných chalup Chorvatska

Pokud si myslíte, že je pro vás dovolená v Chorvatsku nedosažitelná, podívejte se na výhody od NOVASOL. Na první pohled vás zaujme bonusový program na okružní jízdu kolem Puly. Sportovně založení turisté přijdou na chuť potápění v Medulinu s 10% slevou. Za zmínku stojí i cenově příjemné menu, stačí si objednat apartmány v Chorvatsku ve městě Rovinj. Také senzační 15% slevě na výlet lodí M/B Rižana kolem Rovinj a Vrsar neuniknete! Vychutnejte si nezapomenutelné chvíle z jiné perspektivy a využijte 15% bonus na výlet přezdívající se plavání s koněm. Pokud si pronajmete rekreační byt Žminj, ochutnáte přátelskou atmosféru a gurmánské dobroty na statku s hospodářskými zvířaty.

Dovolená v Chorvatsku vám změní život!

Vejděte do světa komfortního ubytování Chorvatska a naplánujte si rekreaci podle svého gusta. Nabídka od NOVASOL nepostrádá vily u moře, které jsou jako stvořené pro početnější skupiny osob. Ve vilách najdete nádherné ložnice, moderní kuchyni, obývací pokoj s krbem, terasu se zahradním nábytkem, slunečníky, lehátka a vlastní parkovací místa. Rodiny s malými dětmi se zaměřují na nekuřácké apartmány v bezprostřední blízkosti Jaderského moře. Právě zde mají písečný koberec a služby cestovního ruchu na dosah ruky. Což takhle pánská jízda anebo sportovní pobyt v luxusní chalupě v nitru přírody? Horolezectví, pěší turistika, cyklistika, adrenalinové a vodní sporty vás budou provázet na každém kroku.

Ubytování Chorvatska od NOVASOL nemá chybičku

Jakmile se ocitnete v rekreačním domě od NOVASOL, roztočí se plejáda unikátních zážitků. I když budete nadmíru spokojeni, mohou vám na mysl vyplavat určité otázky. V tomto případě se můžete zeptat přímo majitele či správce chaty Chorvatska. Pokud budou z jakéhokoliv důvod k nezastižení, přichází pomoc servisní kanceláře. Otevírací doba chorvatských servisních center je od pondělí do pátku 09:00-16:00 a v sobotu 09:00-13:00. Vždy se spolehněte na odborníky servisních kanceláří Poreče, Puly, Labinu, Rijeky, Zadaru, Splitu a Korčuly. Vyskytly se problémy s ubytováním v neděli? Neváhejte kontaktovat horkou linku na čísle 00385/98 25 4 918, od pondělí do pátku a v neděli 09:00-19:00 či v sobotu 14:00-20:00.

Bláznivá dovolená v Chorvatsku plná dobrodružství

Jen těžko si lze představit dovolenou v Chorvatsku bez sportovních aktivit. Ne všichni touží jen po lenošení na plážích Jadranu. Všechny věkové generace turistů mají v lásce koupání a jiné vodní sporty. Milovníci windsurfingu neodolají vlnám v Pelješském zálivu, přímo mezi ostrovy Korčula a Pelješac. Potápění se nejvíce daří kolem ostrova Rab v malebném Kvarnerském zálivu. Je-libo jachting? Zamiřte k přístavům Biograd na Moru a Rogoznica. Divoké vodní radosti jako jsou kiting a rafting vám neuniknou na řekách Cetina, Zrmanja a Neretva. Rekreační domy Chorvatska najdete poblíž perel přírody, proto se zde oddáte vysokohorské turistice v pohoří Biokovo anebo Velebit. Po celém Chorvatsku jsou dokonale značené cykloturistické trasy a golfová hřiště. Turisté toužící po adrenalinu nepřijdou zkrátka, čeká na ně bungee-jumping z mostu přes řeku Zrmanja, paragliding a horolezectví!

Nekonečné radovánky v apartmánech Chorvatska

Letní radovánky jsou spjaty s nočním životem, festivaly, koncerty, sportovními kláními, nakupováním i návštěvami umění. Dovolená v Chorvatsku a noční rej, to je zábava až do bílého rána. Mladé výletníky potěší diskotéky na pláži Zrće na ostrově Pag anebo párty v klubu Saturnus v resortu Zatonu na Zadaru. Za zmínku stojí Ultra Europe, hudební festival ve Splitu. S dětmi se vydejte do vodního světa Solaris u Šibeniku anebo do aquaparku Istralandia u Novigradu. Zábava pro všechny se koná v mořských akváriích v Poreči a Bašce. Nezaměnitelnou atmosféru zažijete na koncertech populární hudby v římském koloseu v Pule. Nelze se vyhnout návštěvě muzeí věhlasných metropolí ani regionálních měst.

Ukořistěte pohodlí chat Chorvatska

Vypravte se na dovolenou do Chorvatska, jehož prvními obyvateli byly kolem roku 400 před n. l. řecké kmeny. Chorvaté se zde objevilis počátkem 6. století. V listině knížete Trpimíra byl poprvé zmíněn název Chorvatsko. Země se potýkala s nájezdy Tatarů, Turků a Maďarů. Samostatný stát spatřil světlo světa v roce 1992. Klíčovým dnem je 1. červenec 2013, kdy země vstoupila do EU. Dovolená v Chorvatsku se neobejde bez vynikající kuchyně skýtající dobroty Rakouska, Itálie, Maďarska i Turecka. Jakmile ochutnáte jehněčí na rožni, maso pečenou pod pekou, dušené se smetanou a čebave, budete naprosto omámeni svěžestí a znamenitými ingrediencemi. Na vašem stole nesmějí chybět pokrmy z čerstvých ryb, sýry, palačinky, malé koblížky a puding s karamelem.

Relaxujte na pláži u letních domů Chorvatska!

Vplujte za pohodou písečných, oblázkových a kamenitých pláží, jež jsou posety kolem celého pobřeží země. Dovolená v Chorvatsku se odehrává na pláži s bílými oblázky Punta Rata u Brely, na věhlasném oblázkovém koberci Zlatni Rat na ostrově Brač anebo na překrásné pláži Gornja Vala na Makarské riviéře. Zábava ve dne v noci, to je letovisko s koupáním na Zrće. Rodiny s malými dětmi, neplavci a senioři zavítají na pláž s pozvolným vstupem do vody, Veli Žal. Mrkněte se na božská místa, jako jsou hlavní město Záhřeb s horou Medvedica, Pula s Amfiteátrem a obloukem rodiny Sergiů, Plitvická jezera s vodními kaskádami, Kornatské ostrovy, vodopády řeky Krky, Trogir s obrannou věží sv. Marka, Split a jeho Diokleciánův palác anebo Dubrovník s klenoty Starého města.

Na dovolenou do Chorvatska autem

Už se nemůžete dočkat, jak ulehnete na písečné pláže a okusíte osvěžující vlny Jadranu? Velmi rychle se zde ocitnete, když zvolíte cestu autem. Tento způsob dopravy vám dopřává svobodu a komfort, přitom je velmi cenově výhodný. Před vycestováním si zkontrolujte své cestovní doklady, občasný průkaz či pas. Dohlédněte na řidičský průkaz, technický průkaz, cestovní a havarijní pojištění, povinné ručení. Díky zelené kartě si ušetříte problémy s případnými nehodami. Počítejte s dálničními známkami a mýtným. Chorvaté velmi tvrdě postihují řidiče posilněné alkoholem. Pamatujte na použití bezpečnostních pásů a zákaz telefonování při jízdě bez sady hands-free. Děti do 12 let nemohou sedět na předních sedadlech. Zkontrolujte autolékárničku a výstražný trojúhelník. Šťastnou cestu a fajn dovolenou v Chorvatsku!

Už máte sbaleno na dovolenou do Chorvatska?

Radujte se z každé minuty svého života a darujte své rodině famózní dovolenou v Chorvatsku! Stát jihovýchodní Evropy vás upoutá Jaderským mořem, rozmanitostí přírody, magickými ostrůvky a podmořským světem. Budete se procházet po písečných plážích, kolem olivovníků, citronovníků a vinic. Novou energii naleznete v národních parcích a přírodních rezervacích Plitvická jezera, Risnjak, Krka, Paklenica či Velebit. Na ostrově, Krk, spatříte katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a ostrov Rab nabídne dechberoucí scenérii písečných pláží, skalnatých zátok a borovicových lesů. Souostroví Kornati padne do noty milovníkům přírody a potápění. Oprašte cestovní doklady a dopřejte si nepřekonatelnou rekreaci v letních domech Chorvatska od NOVASOL !