Vily s bazénem v Chorvatsku

Komfortní vily s bazénem Chorvatska nemají konkurenci

Skvělá dovolená a ubytování Chorvatsko

Připravili jsme pro Vás nejlepší nabídku této letní sezóny! Všechny bazénové domy a vily v Chorvatsku jsou aktuálně o 25% levnější (v termínech od 8. června do 6. července)! . Rychle si vyberte kompletně zařízenou vilu nebo rekreační dům s vlastním bazénem na Istrii (např. v Pule,Medulinu, Rabaci a okolí), na pobřeží Dalmácie, v Kvarnerském zálivu anebo na některém z mnoha překrásných chorvatských ostrovů. Nechcete-li spoléhat na počasí na Jadranu, není nic jednoduššího, než si u NOVASOL pronajmout kvalitní rekreační dům v Chorvatsku nebo vilu s privátním bazénem.Jak by se vám líbila letní dovolená v Chorvatsku? Přijměte pozvání do letních vil s bazénem Chorvatska a nechte se unášet šuměním vln Jaderského moře a vírem nočního života věhlasných resortů. Opalujte se na překrásných plážích Punta Rata, Zlatni Rat, Zrće, Gornja Vala anebo Veli Žal a užívejte si zasloužené chvíle odpočinku jako celebrity. Středomořské klima značí dlouhá léta a Dinárské pohoří chrání svými vrcholy přiliv studené fronty z vnitrozemí. Úředním jazykem je chorvatština, hlavním městem Záhřeb a počet obyvatel převyšuje 4 535 000. Pokud vyrážíte do této země za koupáním, pak jedině v červenci až srpnu. Jestliže vám nevadí studenější moře a rádi rybaříte, zvolte květen, červen či září. Zimní rekreace přeje chladným měsícům roku. Což takhle komfortní letoviska nabízející wellness služby?

Dovolená v Chorvatsku vás dostane na kolena

Dechberoucí zážitky na dovolené v Chorvatsku

Pokud si pronajmete některý z našich báječných rekreačních domů nebo vil v Chorvatsku s vlastním bazénem, můžete také navštívit např. Mezinárodní dětský festival v Šibeniku, festival folkové hudby ve Splitu anebo populární hudební festival INmusic v Záhřebu. A nezapomeňte si náležitě užít sluníčka a relaxovat u Vašeho krásného bazénu. Ručíme za to, že objednáte-li si u nás jakýkoli bazénový dům nebo vilu s bazénem v Chorvatsku ( např. Rekreační dům na Korčule ), strávíte zde opravdu úžasnou dovolenou! Neváhejte a objednejte si právě teď krásný rekreační dům s bazénem nebo luxusní vilu s bazénem v celém Chorvatsku.A honem zpátky za prázdninovými destinacemi. V každém případě si oblíbíte Istrii a její prastaré rybářské vesničky, šperky architektury, cyklistické stezky, písečné pláže i vinné lokality. Centrálními oblastmi jsou Banjole, Fažana, Labin, Medulin, Novigrad, Poreč, Rabac, Pula anebo Rovinj. Jižní Dalmácie vás zasáhne historickými pozoruhodnostmi Dubrovníku a majestátnými plážemi ostrovů Korčula, Ploče, Pelješac, Mljet a Lastovo. Severní Dalmácie se nenechá zahanbit! Okamžitě se vám zalíbí Biograd na Moru, Vodice, Starigrad Paklenica, Zadar a slavné město Šibenik. Snad nikdo nepohrdne drahokamy Střední Dalmácie v čele s Diokleciánovým palácem ve Splitu. V letních vilách s bazénem Chorvatska na ostrovech Hvar, Brač, Vis a Čiovo budete jako v pohádce. To platí i pro významné resorty Šolta, Primošten, Baška Voda a Makarská. Kvakerská zátoka je protkána lázeňskými městy, ostrovy Pag, Rab, Krk a autentickými vesničkami.

Výhodná dovolená v Chorvatsku

Vybírejte z rekreačních domů na ostrově Lastovo od NOVASOL , které jsou k dostání v nejrůznějších standardech. Zaměřte se na jejich vymoženosti a priority. Mnohým přijde k chuti koncept Internet Plus. Tento balíček se hodí pro všechny, kteří si chtějí na své relaxaci užívat neomezeného přenosu dat a wi-fi připojení zdarma. Vily s bazénem jsou jako ušité pro větší počet účastníků. Zahrnují dostatečné množství zahradního nábytku, slunečník, lehátka i gril. Turisté se mohou spolehnout na společenskou místnost s kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Dovolená v Chorvatsku s četnými bonusy nekončí! Stačí se podívat na slevy a výhody v Chorvatsku jako jsou plavba do Puly a Rovinje, potápění v Medulinu, návštěva restaurací, vinných sklípků a venkovských statků za skvělé ceny anebo jízda na koni v krajině Manjadvorci.

Prvotřídní ceny chalup Chorvatska

Ubytování v soukromí v krajině snů bude vaší láskou na první pohled. Jakmile se dozvíte, že jsou vily s bazénem Puly či Medulinu k dostání za skvělou cenu, zvedne se vám nálada. Kvarnerský záliv a pobřeží Dalmácie skýtá exkluzivní letní pronájmy v dokonalé vybavenosti. Pokud prahnete po nezapomenutelné rekreaci u moře, nenechte si uniknout zajímavé nabídky od NOVASOL! Prázdninové domy v Buzetu se nacházejí na samotě v nitru přírody, u malebných pláží a věhlasných měst. Jak by se vám zamlouval apartmán se saunou, vířivkou a panoramatickým výhledem na Jaderské moře? Slunce, moře, pláž, letní festivaly, sportovní aktivity a dětské atrakce na dosah ruky!

V apartmánech Chorvatska budete jako v bavlnce

Člověk nikdy neví, co se na dovolené v zahraničí může stát, proto jsou zde servisní kanceláře v Chorvatsku rozmístěné poblíž rekreačních domů Chorvatska. Poreč, Pula, Labin, Rijeka, Zadar, Split, Korčula a Dubrovník, na všech těchto místech najdete specialisty od NOVASOL, kteří jsou vám připraveni pomoci od pondělí do pátku 09:00-16:00 a v sobotu 09:00-13:00. Pokud nejsou k sehnání majitelé a správci letních pronájmů, spojte se s operátory telefonické horké linky 00358/98 25 4 918 anebo s centrálou v Dánsku 00 45 97 97 57 57. Otevírací doba je od pondělí do pátku a v neděli 09:00-9:00 a v sobotu 14:00-20:00. NOVASOL vám přeje překrásnou dovolenou v Chorvatsku bez jakýchkoliv komplikací!

Připravte se na dovolenou v Chorvatsku

Na dovolenou do Chorvatska se můžete vypravit kdykoliv během roku, ale nejkrásnější zážitky si odnesete v letních měsících. Vždyť se vám nabízí radosti Jaderského moře i suchozemské volnočasové aktivity. Stěžejním lákadlem je koupání na překrásných plážích, opalování, lenošení na lehátku, plážový volejbal a procházky kolem pobřeží. Turisté si oblíbili ubytování na Istrii kvůli vodním sportům, jako jsou jachting, windsurfing, jízda na skútru a vodních lyžích, šnorchlování a potápění. Slastné chvíle volna lze užívat při tenisu, jízdě na koni, pěší turistice a cyklistice. Nesmíme opomenout bungee-jumping na velkých mostech Dubrovníku a Šibeniku. Na Cetině a Zrmanji se oddáte divokému raftingu. Horské túry přes pohoří Učka a Biokovo nemají konkurenci. Pánové jistě znají slavné fotbalové kluby Dynamo Zagreb a Hajduk Split. Což takhle parádní fotbalový zápas? Sportovní aktivity v této zemi vám padnou ihned do oka!

Perfektní ubytování Chorvatska vás nemine

Jakmile vás omrzí vodní sporty a pěší túry, zúčastněte se mnoha festivalů a tradičních chorvatských slavností. Určitě vás ovládne náboženská atmosféra poutních míst i kostelů anebo historické akce s doprovodným programem a ohňostrojem. Rytířský turnaj v Sinj se uskutečňuje víkend před svátkem Nanebevzetí Panny Marie. Určitě vás osloví karnevaly a průvody masek konající se o masopustním úterý. Letní kulturní festival v Dubrovníku skýtá divadelní, operní i baletní pobavení. Na dovolené v Chorvatsku se musíte seznámit s památkami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Diokleciánův palác ve Splitu, Staré město Dubrovníku, Plitvická jezera, Eufraziova bazilika v Poreči, historické srdce Trogiru, katedrála sv. Jakuba v Šibeniku a Starigradské polje na ostrově Hvar jsou drahokamy architektury světového jména.

Přibližte si letní domy Chorvatska

Pokud už se těšíte na dovolenou v Chorvatsku, nezapomeňte si přiblížit jeho bouřlivou historii, která byla ovlivněna jeho polohou. Nacházely se zde stezky kupců a nádherné lokality, po nichž toužily okolní národy. Chorvaté jsou pobožní lidé oslavující svou víru. Pokud se stanete účastníky náboženských akcí konajících se na poutních a posvátných místech, vstoupí do vás příliv nové vitality. Není možné vyrazit do této země a neochutnat zdejší speciality. Rekreační domy Chorvatska se nacházejí poblíž stylových restaurací a rybářských hospůdek. Na sto procent si pochutnáte na pokrmech s nádechem slovanské, italské i turecké kuchyně. Určitě si zamilujete dobroty z mořských plodů, sušenou šunku, ovčí sýr, ústřice, polévku minstra, lanýže, čevapčiči, grilovaná masa a štrukli.

Lenošení na pláži u apartmánu Chorvatska

Už jste uvažovali o tom, jaká pláž by se vám nejvíce líbila? Vždyť dovolená na ostrově Pag je spojena především s koupáním a vodními sporty. Romantiku ve dvou zastoupí pláž Rućica na Pagu obehnaná útesy a zajímavými skalnatými útvary. Mladé generace ocení noční život a sportovní aktivity na pláži Zrće na Pagu. Ostrov Rab ukrývá monument Rajska Plaža, ideální oblast pro rekreaci rodin s malými dětmi. Nikdo neodolá atmosféře Zlatni Rat na Brači, prostě fajn lenošení a romantika. Rekreační domy Chorvatska leží v překrásné přírodě obklopené vavříny, vinicemi, agáve, cesmínovými duby, myrtou či olivovými háji. Turisté zbožňují výlety do Cerovacké jeskyně. Kouzlo nepostrádají četné propasti, skalní mosty a jezera v závrtech. Nepopsatelně krásné je přírodní dědictví, jako jsou vodopády řeky Krky, Paklenica, Plitvická jezera, Brijunské a Kornatské ostrovy či Rožanské a Hajdučské skály v pohoří Velebit.

Už se těšíte na útulné prázdninové domy Chorvatska?

Už se blíží termín odjezdu na dovolenou do Chorvatska? Nenechejte nic náhodě a pečlivě se připravte na cestu. Zkontrolujte pas, občanský průkaz, řidičský průkaz a pojištění. Do apartmánů Chorvatska se dostanete na občanský průkaz a samozřejmě pas. Psi a kočky musí být označeny mikročipem anebo číselným tetováním, jenž musí být uvedeno v mezinárodním osvědčení. Nezapomeňte na mezinárodní očkovací průkaz s potvrzením o očkování proti vzteklině a veterinárním vyšetření. Pokud vyrážíte na cestu autem, ubezpečte se o stavu vozidla. Nutností je řidičský průkaz, osvědčení o technickém stavu vozidla, poznávací značka CZ a doklad o zaplacení pojištění zákonné odpovědnosti za škody způsobené motorovým vozem v zahraničí neboli zelená karta. Je libo více informací? Mrkněte na web NOVASOL!

Chaty Chorvatska jsou tady pro vás!

Pokud se ještě stále rozhodujte, zda uskutečnit famózní dovolenou v Chorvatsku, máme pro vás pár tipů na výlety! V národním parku Krka se setkáte s úžasnou podívanou na vodopády, které leží pouhých 100 kilometrů od Splitu. V Zadaru u přístavu spatříte úchvatné Mořské varhany. V Crikvenici si užijete potápění a návštěvu mořského akvária. Na ostrově Mljet se seznámíte s panenskou přírodou a azurovým mořem. Ať už se chystáte vstoupit do útulných vil s bazénem v Biograd na Moru s rodinou, přáteli anebo zvířecími mazlíčky, vždy budete plni energie. Podlehněte přírodním i historickým klenotům, rajským plážím, gurmánským specialitám, dětským radovánkám a noční zábavě stylově s NOVASOL!