search

Ubytování Mommark

Dovolená v Mommarku

Mommark je vhodným a útulným místem pro ty, kteří chtějí strávit letní dovolenou v Dánsku a odpočívat. V Mommarku se nachází hezká rekreační oblast v blízkosti krásných pláží a najdete zde zábavné a vzrušující aktivity pro ty, kteří vyhledávají pohyb a také možnost relaxační dovolené u vody nebo v okolí přírody, která obklopuje většinu chatových domů. Místní pláže jsou velmi přátelské k dětem, můžete si bez starostí vychávat paprsky slunce a výhled na oceán, zatímco malý cestovatelé budou stavět písečné hrady na okraji vody. Můžete se s celou rodinou také vydat na výlety na kole po okolí v kopcovité krajině, v případě, že si přibalíte s sebou i piknikový koš, najdete zde nespočet míst, kde si můžete vychutnat jídlo s nádhernými výhledy. Případně je okolí vhodné také pro dlouhé pěší výlety. V Als nabízí možnost procvičit si různé vodní sporty, například windfursing, plavání, jízdu na kajaku.. a samozřejmě také zahrát plážový volejbal.

Co navštívit na dovolené v Mommarku

Malé město Mommark na ostrově Als je postaveno kolem neuvěřitelně krásného a idylického přístavu. Zde můžete posedět a vychutnávat si zmrzlinu a zároveň také sledovat, jak místní rybáři zápasí se svými úlovky. Poté se můžete přesunout několik set metrů po pobřeží a ponořit se do krásného moře na některé z nejlepších pláží v oblasti. Město má také výborné restaurace, kde si můžete pochutnat na místní kuchyni. V blízkosti města najdete spoustu atrakcí, které stojí za to prozkoumat. Patří mezi ně například zámek Augustenborg, maják Kegnæs, hrad Nordborg, muzeum radaru nebo hory Nordfjord. Můžete také vyrazit na výlet a navštívit zajímavý vesmírný zábavní park Universe, který si užije celá rodina. Pokud máte rádi historii, navštivte muzea, které simulují řeku Storm 1872 nebo bitvu Als.

Nordborg hrad

Prázdninový dům pro všechny

Dovolená v Dánsku může být nejistá záležitost ohledně počasí, ale když jste ubytováni v jednom z dobře vybavených rekreačních domů NOVASOL, nemusíte mít obavy. Nabízíme rekreační domy pro všechny kategorie turistů a s možností výběru ve všech cenových rozmezích. Najdete zde luxusní domy, které se nacházejí přímo u vody s parádním výhledem na moře nebo klasičtější letní domy obklopené nedotčenou přírodní scenérií. Pláž vedle Mommark je sama o sobě zkušeností, s krásnou vodou a půvabným pískem. Jízdou autem, 7 km jižně od města najdete jednu z nejlepších dánských pláží - Skovmose, která je tou nejkrásnejší pláží v oblasti. I rybáři jí řadí mezi své oblíbené, zdejší rybaření jim nabízí samé speciální úlovky. Pokud si říkáte, že dovolená v oblasti Als je něco pro vás, neváhejte jí svěřit do našich rukou.