search

Ubytování Skovmose

Prozkoumejte oblast ostrova Als

Oblast Skovmose se nachází na ostrově Als nedaleko německých hranic. Region se vyznačuje krásnými pobřežními oblastmi, malými rybářskými vesnicemi a ačkoliv nepatří k nejznámejším v Dánsku, ale je velmi oblíbený. Na malém ostrově najdete mnoho zajímavostí, jedním z nich je město Sonderborg, které zde leží a zároveň je spojeno s Jutským poloostrovem mostem. Výběr z ubytování na ostrově Als je široký a každý si v něm najde to své.

Rekreační domy v Skovmose na jedné z nejkrásnějších pláží v Dánsku

Jižní Jutsko je krásná a vzrušující rekreační oblast. To platí i pro malé město Skovmose, které se nachází přímo na nejkrásnějších plážích, které existují. Pokud máte rádi rybaření, pak jste tady správně, Skovmose je stvořené pro perfektní rybaření. Naše rekreační domy a apartmány v Dánsku jsou vybaveny moderním komfortem a individualitou. Zarezervujte si dnes jeden z našich objektů a můžete se těšit na dovolenou bez starostí.

Co můžete zažít v Skovmose?

V klidném Skovmose uniknete každodennímu stresu a velkoměstskému shonu. Město je trochu z cesty od nákupních a přelidněných center a nejlepší věcí zde je pláž, která se táhne podél Baltského moře na 5 km a je označována jako nejkrásnější písečnou pláž na ostrově Als. Mnoho lidí říká, že zdejší pláže jsou rájem na zemi. 

Také je zde mnoho cyklistických a turistických tras, které lemují pobřeží.

Zábavní park Danfoss Universe je velmi populární pro rodinnou dovolenou, můžete zde vidět aktivní sopku, ale také řídit Segway a toulat se.

O tom, že jsou Dánové na své úlovky hrdý svědčí i tato socha, kterou najdete ve městě Sonderborg.

Socha Sonderborg

Hrady a zámky - tipy na výlety o dovolené v Skovmose

Na ostrově Als dominují hrady dánské královské rodiny. V Sonderborgu najdete jeden ze starých hradů, které ještě dnes používají dánští králové a královny. Pokud sedíte u vody, máte nejen nádherný výhled na město a hrad, ale s trochou štěstí můžete také objevit královskou jachtu. 

Augustenborg castle

Doporučujeme navštívit také tento zámek Augustenborg.

Prázdninové domy v Skovmose - proč rezervovat s NOVASOL?

Když si pronajmete rekreační dům s NOVASOL, nemusíte se starat o kvalitu svého ubytování. Neustále kontrolujeme naše rekreační domy, abychom zajistili, že splňují naše standardy kvality. Zažijte nezapomenutelný čas v rekreačním domě na ostrově. A v případě, že se chystáte do Dánska se svým čtyřnohým členem rodiny, zde najdete užitečné rady a informace.