search

Dovolená v Skovmose

Rodinná dovolená v Dánsku? Vyrazte na Skovmose!

Rekreační domy v Dánsku

Zajímáte se o letní dovolenou Dánsku? Jdete správným směrem. Díky NOVASOL se dostanete na nejkrásnější místa nádherného státu. Žhavým želízkem v ohni jsou pronájmy na ostrovech. Prohlédněte si perfektní ubytování v soukromí Skovmose a počítejte s fenomenálními plážemi, sluncem a jemným vánkem v zádech. Zastavte se a přemýšlejte, co vlastně od své dovolené očekáváte? Nádhernou lokalitu, klid a pohodlí prázdninových domů? Podívejte se na komfortní ubytování NOVASOL a splňte si sen o vysněné rekreaci. Ať už si vyberete jakoukoliv zemi Evropy, vždy na vás budou čekat různé typy pronájmů vhodné pro všechny věkové kategorie.

Najděte si svého favorita v ubytování!

Ostrov Als se pyšní 165 kilometry pobřeží, které pokrývají božské pláže vhodné k relaxaci, koupání i sportování. Kolem pláží jsou bukové lesy, které tvoří překrásnou scenérii. Mírný vstup do moře ocení především rodiny s malými dětmi, senioři a neplavci. Kde jinde strávit letní pohodu než na pláži Skovmose. Oblast Skovmose zahrnuje pláže a dechberoucí obraz přírody jižního cípu ostrova Als. Není divu, že populárním odpočinkovým letoviskem. Na plážích mohou bezpečně dovádět děti, na dosah ruky je turistická vybavenost, ale i klid a soukromí. Vlnobití a svištění větru vás příjemně naladí. Připravte se na přírodní i historické magnety, kulturní akce a sportovní zážitky.

Opatřete si útulné ubytování v soukromí Dánska

Chaty a chalupy Dánsko

Zamiřte na 34 kilometrů dlouhý ostrov Als a prozkoumejte jeho největší dominanty. Počítejte s písečnými plážemi, ale i mlýny, hrady, mohylami a dolmeny. Život na plážích je spojen s pouštěním draka, koupáním, opalováním, plážovým volejbalem a pěší turistikou. Jistěže oceníte cyklistiku a jízdu na koni. Vše záleží na vašem gustu! Pokud jste příznivci rybaření, windsurfingu a koupání, máte jasný výběr! Les Norreskov je vhodný pro pěší turistiku a jízdu na kole. Fjordy a zátoky jsou klíčem k lásce zamilovaných. Pronajměte si loď, zahrajte si golf anebo jen tak bloumejte kolem zámků a mlýnů oblasti. Rekreační domy Dánska jsou pro vás cestou do ráje!