search

Dovolená v Dueodde

Letní radovánky na pláži Dueodde

Chaty na ostrově Bornholm, dovolená a pobyt v Dánsku

Už jste natěšení na hřejivé letní paprsky slunce? Sledujte nejlepší nabídky rekreační domů v Dueodde od NOVASOL? Zaměřte se na ostrov Bornholm a podnikněte výpravu za jeho tajemnou historií, písečnými plážemi a typickou atmosférou pohody. Nejvíce vás uchvátí prázdninové domy v Dueodde, které jsou umístěny podél nejkrásnější pláže. Dovolená v Dánsku uspokojí malé i velké cestovatele! Zavítejte na internetové stránky NOVASOL a vybírejte ubytování v Dueodde dle svého gusta. Jste nároční a toužíte mít na dovolené skutečný luxus? Objednejte si půvabné rekreační chaty v Dueodde s vlastním bazénem, saunou, prostornou terasou, krbem a zahradním nábytkem. Jen tak bude vaše rekreace zcela pohádková.

Vydejte se do přepychových apartmánů

Lákají vás nevšední destinace? Prohlédněte si pestré nabídky ubytování v Bornholm. NOVASOL představuje nejžhavější želízka v ohni! Ať už jste vášnivý sportovec anebo hledáte klidné místo pro svou rodinu, vždy uspějete. Nebojte se oslovit specialisty na pronájmy rekreačních domů v Bornholm a po Evropě NOVASOL, jen tak získáte maximální péči! Zbožňujete vítr a slunce zádech, hřejivý písek mezi prsty a šumění moře? Vsaďte na nejkrásnější pláž ostrova Bornholm, Dueodde. Nachází se v jeho nejjižnějším cípu a je proslulá svým bílým pískem. Rozsáhlá pláž je rájem lenošení, opalování, koupání a provozování sportovních aktivit ve vodě i na suchu.

Luxusní rekreační chaty Dánska nezklamou

Dnes je tato oblast chráněným územím. Vítr ostrova foukající na písek z něj vytváří duny, které mají na 12 metrů. Lokalita písku je dlouhá na 30 kilometrů. Výjimečná pláž vás upoutá mělkým vstupem do vody, 100 metrů. Tento jev ocení zejména rodiny s malými dětmi, senioři a neplavci. Dominantou oblasti je maják Dueodde. Do provozu byl uveden roku 1962. Měří 47 metrů a nabízí unikátní výhledy na okolní krajinu. Patří ke klíčovým majákům Baltského moře. Rezervujte si luxusní chaty Dánska a prázdninové domy v Bornholm včas a uvítejte jejich příznivé ceny!