Chaty a chalupy v Dueodde

Unikátní ubytování v soukromí pro všechny generace

Super dovolená na pláži Dueodde

Už jste se rozhodli, kam vyrazit na rekreaci po Evropě? Vítejte ve světě exkluzivních nabídek prázdninových pronájmů od NOVASOL. Udělejte si parádní dovolenou v Dánsku a pronajměte si letní domy Bornholm. Tento půvabný ostrov se pyšní divukrásnými plážemi, nejkrásnější z nich je Dueodde. Prostě neodoláte! Nakloňte si k sobě štěstí a rezervujte si nádherné chalupy v překrásné přírodě. Oceníte rozmanité cyklostezky a dlouhé trasy pro pěší turistiku podél písečných pláží. Nesmíme zapomenout na úžasné podmínky pro kajakáře, potápěče a windsurfing. Po náročných sportovních aktivitách a lenošení na pláži si užijete příjemný večer v rekreačním domě s výhledem na Baltské moře.

Dovolená na ostrově Bornholm, pobyt Dánsko

Udělejte si předčasné Vánoce a objednejte si moderně řešené chaty v Baltském moři na ostrově Bornholm. Najdete ho 150 kilometrů jihovýchodně od Kodaně a asi 40 kilometrů jižně od Švédska. Mezi dominanty patří město a přístav Rønne, panenská příroda a proslulá pláž Dueodde měřící několik kilometrů na obou stranách jižního cípu ostrova. Dueodde Beach patří k nejproslulejším evropským plážím. Ihned poznáte proč. Super jemný písek vám bude proklouzávat mezi prsty, proto není divu, že je využíván do přesýpacích hodin. Moře je čisté s příjemnou teplotou. Pláž se počíná ve Snogebaek, kde se rozprostírá mnoho altánů a končí u Jomfrugård. V nejširším bodě si užijete obrovské duny a dutiny, soukromí a klid.

Hurá do komfortních chalup Dánska!

Ať už se vypravíte na dechberoucí pláž Dueodde za koupáním, opalováním, vodními sporty anebo romantikou, vždy uspějete. Dostanete se tam na kole, invalidním vozíku, s kočárkem anebo pěšky. Na hlavním parkoviště, které se nachází v lese, je 500 metrů dlouhá rampa, kiosek, toalety a autobusová doprava. Prohlédněte si také nedaleký maják nabízející famózní yvýhled na jižní část Bornholmu. Mrkněte na nabídky Chaty a chalupy v Dánsku od NOVASOL a máte ideální lokalitu pro svou dovolenou v rytmu relaxace, koupání, romantiky anebo poznání přírody. Užívejte si lezení po skalách, potápění, cyklistiky, golfu, trampování, opalování, pěší turistiky anebo windsurfingu! Díky prázdninovým pronájmům od NOVASOL poznáte, jak chutná opravdový odpočinek s rodinou a přáteli!