Rekreační domy v Dueodde

Rodinná dovolená v Dánsku na Dueodde

Rekreační domy v Dánsku

Otevřete si bránu k letní dovolené v Dánsku a pronajměte si moderně zařízené rekreační domy Dueodde. Pobavte se s rodinou a přáteli na nejkrásnější pláž Bornholm. Seznamte se s jedinečnou přírodou a historickými drahokamy svérázného ostrova, který potěší všechny věkové generace. *Vychutnejte si čerstvé vzduch, lenošení na pláži a sportovní aktivity. Máte nekompromisní požadavky pro ubytování v letních domech? Zaměřte se na prázdninové pronájmy NOVASOL a získáte komfort, soukromí a klid. Propadněte relaxaci u vlastního bazénu a večírkům na prostorné terase se zahradním nábytkem. Oceníte bezprostřední přístup k moři a přírodě. To vaše děti potřebují!

Klidné chvíle v luxusních apartmánech

Pobyt na ostrově Bornholm, dovolená Dánsko

Dejte šanci majestátnému Bornholm, který leží v jihozápadní části Baltského moře. Půvabný ostrov se nachází asi 150 kilometrů od Kodaně a 40 kilometrů od švédského pobřeží. Hlavní město je přístav Ronne. Turisté milují ostrov díky dechberoucím písečným plážím, čisté přírodě, úchvatným památkám a výborným podmínkám pro sportovní aktivity. Podlehněte odpočinku na plážích s bělostným pískem, který se rozléhá na dlouhých kilometrech. Dueodde Beach patří k nejvyhledávanějším plážím ostrova Bornholm i celé Evropy. Překvapí vás jeho jemnost. Písek se využívá do přesýpacích hodin. Voda je průzračně čistá, s mělkým vstupem do moře. Pokud tedy vyrážíte na rekreaci s malými dětmi, budete si výskat!

Ukořistěte výborné chaty Dánska!

Přepychová pláž je zaplněna jemným pískem, který tvoří až 12 metrové duny. Vítr, písek a moře vytvářejí unikátní podívanou! Letní dny patří koupání, vodním sportům, stavění hradů z písku, pouštění draka a opalování. Sportovce potěší pěší turistika, jízda na kole a na koni. Kolem pláží jsou příjemné lesy. Podlehněte jasné a čisté vodě, která osloví mělkým vstupem do moře až do 100 metrů. Nezapomeňte navštívit maják Dueodde, který byl otevřen roku 1962 a měří 47 metrů. Potěšte se fantastickými výhledy na krajinu. Vydejte se do rybářské vesničky Snogebaek, užijte si nakupování a pochutnejte si na čerstvé rybě. Apartmány Dánska se postarají o vaše pohodlí!