Famózní dovolená v Dánsku na pláži Dueodde

Rekreační domy a ubytování na ostrově Bornholm, pobyt v Dánsku

Neváhejte a vrhněte se do víru letních radovánek v rekreačních domech NOVASOL! Pojistěte si výborné ubytování a husté pokrytí přírodních i kulturních magnetů. Kde jinde se výjimečně pobavit než na dovolené v Dánsku? Zakotvěte na nejkrásnější pláži ostrova Bornholm a rezervujte si komfortní prázdninové domy Dueodde. Výběr letního pronájmu není zrovna jednoduchá záležitost. Jakmile však oslovíte odborníky NOVASOL, máte vyhráno! Propadněte pohodlí luxusních vil s bazénem a saunou. Pokud cestujete v početnější skupině, osloví vás prostorné rekreační chaty. Vždy se těšte na moderní vybavení, útulné prostředí a bezvadnou atmosféru.

Rozhodněte se pro pěkné rekreační domy

Máte chuť na letní relaxaci v Dánsku? Určitě byste měli preferovat prázdninové byty ostrova Bornholm. Právě zde se nacházejí úžasné pláže, které jsou vyhledávané turisty z celé Evropy. Ostrov ležící asi 150 kilometrů od Kodaně a si 40 kilometrů od pobřeží Švédska vás vřele uvítá! Zvolte na něj cestu trajektem a máte první ojedinělý zážitek! Zakousněte se do dechberoucí pláže Dueodde, která je fantastická díky bělostnému jemnému písku. Excelujte při pouštění draka a stavění hradů z písku. Provozujte vodní i suchozemské sporty, procházejte se po nekonečně dlouhých kilometrech bílého písku, jezděte na kole či na koni a obdivujte svěží mořský vzduch.

Příjemné ubytování v soukromí Dánska

Vykročte za neokoukanou dovolenou, která vám zpříjemní nejkrásnější dny v roce. Pláže s bílým pískem jsou královstvím malých dětí i dospělých výletníků. Pokud vás omrzí odpočinek u moře, prohlédněte si architektonické skvosty ostrova anebo si naplánujte výlet lodí. Pánové si užijí při rybaření, dámy podlehnou relaxaci na slunci a děti osvěžujícím mořským vlnám. Vyrazte k famóznímu majáku Dueodde, jednomu z nejdůležitějších v Baltském moři. Nedaleko pláže se nachází malebná rybářská vesnička Snogebaek, která přeje nakupování, návštěvám restaurací a koupání. Díky rekreačním domům Dánska budete nablízku klidu, soukromí, zábavě a pohodlí. Rozhodněte se pro zdejší komfortní ubytování a nebudete litovat!