Prázdninové domy na ostrově Bornholm

Rekreační domy v Dánsku

Bornholm – letní dovolená jako z pohádky

Už se nemůžete dočkat prvních teplých paprsků slunce? Už se vidíte na lehátku na pláži na dovolené v Dánsku? Podívejte se na úžasné nabídky letních domů Bornholm a uskutečněte svoje plány. S NOVASOL už nebudete pouze snít, ale představy změníte v realitu. Díky pěkným pronájmům si vyčarujete příjemnou rekreaci jako mávnutím kouzelného proutku. Odhoďte všechny pochybnosti a podívejte se na luxusní nabídky ubytování v soukromí od NOVASOL. Nespokojte se s málem a už nejezděte jen prstem po mapě. Ať si vyberete přepychové vily anebo rekreační chaty, vždy se plně nasytíte nezapomenutelných zážitků. Útulné apartmány jsou posety po celé Evropě.

Odhalte kouzlo reninových domů!

Pobyt v Dánsku

Máte spadeno na přírodní a historické drahokamy ostrova Bornholm? Čekají vás příjemné chvíle zábavy a relaxace. Ostrov ležící v jihovýchodní části Baltského moře se nachází asi 150 kilometrů od Kodaně a 40 kilometrů od švédského pobřeží. Jeho hlavní městem a centrem všeho dění je famózní přístav Ronne. Ostrov Bornholm je poset prahorní žulou, pískovci, břidlicemi, vápenci, morénovo-ledovcovou rovinou, kopcovitou krajinou, jehličnatými i listnaté stromy. Jihozápad tvoří dechberoucí duny. Během 2. Světové války byl ostrov okupován německou armádou a 8. května osvobozen Rudou armádou.

Zavítejte do pěkných rekreačních chat Dánska

Milujete lenošení na pláži, opalování, vodní sporty, koupání a cykloturistiku? V tom případě se zde nudit nebudete. Odvážnější výletníci si mohou vyzkoušet jízdu v kajaku, windsurfing, potápění a skalní lezení. Ostrov je poset mnoha kilometry cyklistických tras a stezkami pro pěší turistiku. Děti ocení mělký vstup do moře, stavění hradů z písku a pouštění draka. Pokud se nemůžete dočkat letní dovolené, vyjeďte na ostrov třeba na jaře i na podzim. Ponořte se do víru středověkých festivalů, objevujte kouzlo přírody, oddejte se golfu a rybaření. Prázdninové domy Dánska jsou přizpůsobeny potřebám turistů. NOVASOL moc dobře ví, jak své zákazníky uspokojit! Vzhůru za dobrodružstvím, sluncem a pozoruhodnostmi historie.