Ubytování na ostrově Bornholm

Nevšední dovolená v Dánsku? Vynikající Bornholm!

Ubytování v soukromí v Dánsku

Vydejte se po stopách zajímavých koutů přírody a historie na dovolené v Dánsku. Pokud se jedná o ubytování v soukromí v tomto malebném státu, je NOVASOL skutečný odborník. Možná vás zaujmou rekreační domy Bornholm, které patří k nejkrásnějším v Evropě. Oddejte se radovánkám na pláži a sladkému lenošení na slunci. Poutavé nabídky letních domů NOVASOL jsou cenově přijatelné pro všechny věkové generace. Luxusní apartmány padnou do oka starším generacím, standardní ubytování potěší rodiny s malými dětmi a rekreační chaty uhranou skupiny početnějším osob. Počítejte s komfortním vybavením, vlastním bazénem, moderní kuchyní a prostornou terasou s výhledem na moře či hory.

Unikátní apartmány vám vezmou dech!

Jste nároční výletníci a nespokojíte se s málem? Vybírejte z úchvatných prázdninových domů, které vám dopřejí chvíle pohody. V Dánsku se jich nacházejí stovky! Kde jinde se odreagovat než na dovolené plné slunce, přírody, čerstvého vzduchu a fantastické historie? Nebojte se a vyzkoušejte nikdy nekončící zábavu ve dne v noci. Ostrov Bornholm vás nepřekvapí svou rozlohou, 588 kilometrů čtverečných, ale svými pozoruhodnostmi. Leží v Baltském moři v blízkosti jižního švédského pobřeží, avšak náleží k Dánsku. Je poset dechberoucími architektonickými památkami, menhiry, románskými rotundami, runovými kameny, ale i vřesovišti, větrnými mlýny a písečnými dunami.

Pohodlí prázdninových domů Dánska si rychle oblíbíte!

Tajemný ostrov milovaný dánskou královnou Markétou II. byl oblíbený řádem Templářských rytířů, kteří zde působili ve 12. století. Překrásné kostely, románské rotundy, hrad Hammershus i větrné mlýny patří k typickému vzhledu. Pokud vás lákají písečné pláže, sportovní aktivity, výborná kuchyně, romantická atmosféra a kapka magie, máte jedinečnou možnost! Ponořte se do letních radovánek v osvěžujících vlnách moře. Ostrov obehnaný skalisky je slavný svým vlnobitím. Pozorujte západy slunce, procházejte se po pobřeží a nasávejte čistý mořský vzduch. Vyzkoušejte adrenalinové sporty, jízdu na koni a na kole. Objednejte si letní domy Dánska s předstihem a máte v kapse parádní rekreaci!