Dovolená ve východním Jutsku, pobyt v Dánsku

Zábava v Dánsku

Djursland všeobecně je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené v Dánsku . Nabízí množství atrakcí a pamětihodností.

Letní zábavní park „Djurs Sommerland“ je otevřen v letní sezoně, ale „Djursland“ nabízí i po zbytek roku další možnosti vyžití, jako je např. zoo v Ebeltoftu , Kattegatcenter, skandinávské zoo, a celou řadu uměleckých výstav, historických památek a pamětihodností, panská sídla a zámky, krásnou přírodu a v neposlední řadě nádherná golfová hřiště.

Kromě toho, do Legolandu, Givskud Zoo i Randers Regnskov (deštný prales Rander) je to jen hodina jízdy autem.

Výměna stráží v historickém obchodním městečku Ebeltoft patří k nezapomenutelným zážitkům, stejně jako koždoroční slavnost jablek v přístavu (Apfelfest) nebo bleší trh.

LEGOLAND®. V Legolandu v Billundu zažijete legraci, napětí i šílené věci. Takový LEGOLAND® je: místo, kde se malí i velcí oddají světu fantazie a her. Na křídlech tvořivosti objevujete, učíte se a hrajete si, ať už jako rytíři ve zbroji, piráti, nebezpeční kovbojové nebo třeba divocí indiáni. Jednoduše řečeno: LEGOLAND® je tím nejlepším hřištěm pro celou rodinu. A ze všeho nejlepší je, že zde při každé návštěvě najdete něco nového, vzrušujícího a napíbavého. Přijďe a nechte se unést do světa fantazie a her!!!

Ubytování v soukromí v Dánsku

Givskud Zoo

Givskud Zoo je jako okno do přírody, tak blízký kontakt nabízí k divoce žijící zvěři pěti kontinentů Znáte je z dokumentů o přírodě , ale zde jim stojíte tváří v tvář a naplno tak vnímáte jejich velikost, pachy a zvuky, které vydávají, to co žádná obrazovka neumí zprostředkovat.

Givskud byl založen v roce 1969 jako lví park a v prvních letech své existence tak i působil. S narůstajícími lety se ale ZOO rozrůstala o stále další exempláře a dnes zde najdete více než 120 druhů zvířat.

Vyjeďte si na Safari vlastním autem nebo využijte Safaribus projíždějící celým parkem.

Djurs Sommerland

7 pohádkových tematických okruhů v zábavním parku Djurs Sommerland Vás zve na více než 60 veselých atrakcí, mezi jinými také na svou velkou novinku. Najdete zde, co nikde jinde, např. splašenou jízdu na 12,5 m vysokém kolotoči „Wild West“ nebo si vyjeďte na koňském hřbetě “Pony Expresu“ na vyjížďku krajinou divokého západu, zatímco se kolem Vás pasou bizoni a idiáni číhají v záloze.

Najdete zde však i osvědčené atrakce, jako je ruské kolo ”Thors Hammer”, rafting na řece „Rio“, vyhřívaný bazén, Karlosovu balonovou houpačku a mnoho mnoho dalších atrakcí. Vyberte si co nejdříve z naší nabídky ubytování v soukromí v Dánsku.