Dovolená Východní Jutsko, pobyt Dánsko

LEGOLAND®

V LEGOLAND® v Billundu zažijete legraci, napětí i šílené věci. Takový LEGOLAND® je: místo, kde se malí i velcí oddají světu fantazie a her. Na křídlech tvořivosti objevujete, učíte se a hrajete si, ať už jako rytíři ve zbroji, piráti, nebezpeční kovbojové nebo třeba divocí indiáni. Jednoduše řečeno: LEGOLAND® je tím nejlepším hřištěm pro celou rodinu. A ze všeho nejlepší je, že zde při každé návštěvě najdete něco nového, vzrušujícího a napíbavého. Zarezervujte si rekreační dům v Dánsku a nechte se unést do světa fantazie a her!!!

Givskud Zoo

Givskud Zoo je jako okno do přírody, tak blízký kontakt nabízí k divoce žijící zvěři pěti kontinentů Znáte je z dokumentů o přírodě , ale zde jim stojíte tváří v tvář a naplno tak vnímáte jejich velikost, pachy a zvuky, které vydávají, to co žádná obrazovka neumí zprostředkovat. Givskud byl založen v roce 1969 jako lví park a v prvních letech své existence tak i působil. S narůstajícími lety se ale ZOO rozrůstala o stále další exempláře a dnes zde najdete více než 120 druhů zvířat. Zarezervujte si prázdninový dům v Dánsku a vyjeďte si na Safari vlastním autem nebo využijte Safaribus projíždějící celým parkem.

Djurs Sommerland

7 pohádkových tematických okruhů v zábavním parku Djurs Sommerland Vás zve na více než 60 veselých atrakcí, mezi jinými také na svou velkou novinku. Najdete zde, co nikde jinde, např. splašenou jízdu na 12,5 m vysokém kolotoči „Wild West“ nebo si vyjeďte na koňském hřbetě “Pony Expresu“ na vyjížďku krajinou divokého západu, zatímco se kolem Vás pasou bizoni a idiáni číhají v záloze. Najdete zde však i osvědčené atrakce, jako je ruské kolo ”Thors Hammer”, rafting na řece „Rio“, vyhřívaný bazén, Karlosovu balonovou houpačku a mnoho mnoho dalších atrakcí. Užijte si ubytování v Dánsku se vším všudy.

Nákupy

V letní sezoně je ve všech letních střediscích otevřeno mnoho malých obchodů smišeným zbožím, mimo ni doporučujeme k nákupům zajet do městeček Ebeltoft nebo Grenå. I zde najdete též pěší zónu s mnoha malými obchody a kavárnami. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Dánsku.