Chaty a chalupy v Djurslandu

Ubytování v soukromí v Dánsku

Máte v plánu neokoukanou dovolenou v Dánsku? Využijte unikátních pronájmů od NOVASOL, které se nacházejí v blízkosti přírodních, historických, sportovních i zábavních atrakcí! Pokud jde o tento malebný stát, není těžké rozhodování. Díky pohodlnému ubytování v soukromí severního Jutska máte hned několik trumfů v rukávu! Máte v lásce pohodlí a komfort? V tom případě se podívejte na parádní rekreační vily, které se pyšní vlastním bazénem, saunou, vířivkou. Je libo panoramatické výhledy na moře, lesy a hory? Jistě vás ohromí malé prázdninové domy s moderním vybavením. Milujete praskání dřeva v krbu? O tuto romantiku se také dokážeme postarat! NOVASOL má dlouholeté zkušenosti a moc dobře zná přání výletníků!

Potěšte se útulnými prázdninovými byty

Pobyt ve východním Jutsku, Dánsko

Dechberoucí krajina Djursland je poseta stovkami atrakcí. Vyberte si ubytování v soukromí, které je jen krůček od impozantní přírody, zámků, hradů, pěkných lesů, zábavních parků, ZOO a drahokamů měst. V tomto ohledu jsou vaše možnosti neomezené. Prahnete po koupání a relaxaci na písečné pláži? Těšte se na jemný písek a strhující výhledy na moře. Proč se spokojit s málem, když nabízí Djursland výjimečné atrakce? Cestujete s dětmi? Tak vzhůru za letními radovánkami do Djurs Summerland! Užívejte si jízdu na horské dráze, oddejte se světu pirátů, zdolejte obří tobogány a prožijte nezapomenutelné dobrodružství. Držte si klobouk na hlavě, vyrážíme obrovskou rychlostí!

Senzační rekreace v letních domech Dánska!

Milujete fantastický zvířecí svět? Vydejte se do Randers Rainforest anebo Ree park Safari. Obdivujte mořské tvory, exotická zvířata v deštném pralese, akvárium se žraloky, projeďte se na velbloudu. Ve skandinávském Wildlife Parku poznáte život zvířat na vlastní oči. Nenechejte si ujít úžasnou příležitost ochutnat sílu mořského světa v Kattegatcenter. Kroky turistů vedou do sklářského muzea v Ebeltofu. Velkolepou podívanou vyčarují zámek Sostrup a Rosenholm. Přírodní park Randers Fjord je rájem cykloturistiky a procházek. Vápencové útesy Karlby, Gjerrild a Sangstrup zvou k lovu zkamenělých ježků. Národní park Mols Bjerge ve vás zanechá strhující zážitek. Neváhejte a objednejte si prázdninové domy Dánska právě teď!