Ubytování ve Fjellerupu

Dovolená a ubytování v Dánsku

Chystáte plány na letní rekreaci? Marně tápete, kam letos vyrazit? Což takhle roztomilá dovolená v Dánsku? Prohlédněte si bohatou nabídku letních domů severního Jutska od NOVASOL a máte po starostech. Krajina nádherné přírody je vhodná pro podzimní, jarní i prázdninovou relaxaci. Možná vás nejvíce uchvátí komfortní rekreační chaty Fjellerup! S NOVASOL jste vždy o krok dopředu. Získejte pro sebe ubytování v luxusních vilách umístěných poblíž historických klenotů anebo moderní pronájem v objetí přírody. Výběr ideálního ubytování závisí na vašich požadavcích. Starší výletníci ocení přepychové letní byty, rodiny s malými dětmi prostorné chaty a mladí lidé se spokojí se standardním ubytováním.

Seznamte se s našimi apartmány!

Zamiřte se na dovolenou do severního Dánska a relaxujte na pláži Fjellerup. Oblast vhodná pro letní radovánky je spojena s procházkami přírodou. Lesy, pole, rašeliniště a pobřeží se strmými křídovými útesy vás přenese do pohádky. Pokud jste příznivci cykloturistiky, nepřijdete zkrátka. Čekají na vás dlouhé kilometry značených tras pro pěší i cykloturistiku. Zajímáte se o výborné podmínky pro koupání a vodní sporty? V tom je Fjellerup odborník! Překrásná písečná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody potěší malé děti, dospělé, starší turisty i neplavce. Počítejte s hojnou možností volnočasových aktivit, vodních radovánek, stavěním hradů z písku a opalováním na pláži oceněné Modrou vlajkou.

Konečně unikátní apartmány Dánska!

Jste nadšenci rybolovu? Těšíte se na ochutnávku pokrmů připravených z čerstvých ryb? Zde máte fantastickou příležitost. Oblast je proslulá svými plážemi a lesy, které společně tvoří výjimečnou harmonii. Rodinný rytmus pohody, skotačení v čisté vodě, cykloturistika, procházky po pláži a komfortní ubytování v soukromí vás zavedou do říše snů. Jakmile vás omrzí putování po naučných stezkách a lenošení na pláži, vyrazte za dobrodružstvím. Odhalte vzrušující svět zvířat v Randers Rainforest, skandinávském Wildlife Park, Ree Safari Park či Kattegat centrum v Greena. Prozkoumejte perly věhlasného města Ebeltoft a večer si dokonale odpočiňte v komfortních rekreačních domech Dánska!