Dovolená na nejlepší pláži v Dánsku

Prázdninové domy v Dánsku

Hledáte světově proslulé letovisko, kde se oddáte rekreaci na jedničku? Zavítejte na dovolenou do Dánska! NOVASOL vám představuje pohodlné ubytování v soukromí Marielyst, které uspokojí všechny generace výletníků. Proč se spokojit s málem, když máte na dosah ruky vyhlídky pro strávení báječné rodinné relaxace? Vydejte se za úžasným koupáním a vodními sporty, které se skvěle doplňují s komfortními letními domy NOVASOL. Pokud jste si mysleli, že jste vyčerpali všechny možnosti, jste na omylu. NOVASOL vždy přijde s něčím ojedinělým! Přitulte se k sobě v prázdninových domech, pozorujte překrásné západy slunce a těšte se příjemným pohledem na moře.

Nakoukněte pod pokličku famózních apartmánů

Už si nebude vzdychat, jen sladce relaxovat! Ostrov Falster ležící v Baltském moři ukrývá nejkrásnější pláž Dánska. Východ božského ostrova patří věhlasné pláži Marielyst, která se pyšní jemným měkkým bílým pískem a dostatečným prostorem pro plážové i vodní radovánky. Pokud máte v lásce klid a slunce v zádech, neváhejte! Pláž Marielyst, oceněná turisty jako nejlepší z celého Dánska, se vám zaryje do paměti. Je dlouhá asi 20 kilometrů a slibuje koupání v mělkém moři. Jistě vás potěší všudypřítomní záchranáři, máte tedy prostor pro svůj odpočinek. Jen malý kousek se nachází kiosek, kavárny a restaurace, které se postarají o prázdný žaludek. Turistická vybavenost vám vezme dech!

Senzační rekreační chaty Dánska jsou v kurzu!

Dovolená v Lolland, pobyt v Dánsku

Jestliže plánujete dovolenou s dětmi, je Marielyst tou nejvýhodnější variantou odpočinku. Pozvolný vstup do moře, skotačení v mořských a písečných záplavách, atrakce pro nejmenší výletníky a dokonce les určený pro psí mazlíčky, splní náročné požadavky. Exkluzivní středisko je v kurzu již více jak 100 let! Jste zapálení sportovci? Vyzkoušejte cykloturistiku a pozorujte nepřekonatelné scenérie přírody s potem na čele. Jistě nepohrdnete windsurfingem, bowlingem, paintballem a dalšími atrakcemi. Podívejte se do Knuthenborg Safari Parku, BonBon Land a do středověkého srdce města Nykøbing. Získejte parádní letní domy Dánska za přátelské ceny a odpočívejte jako celebrity!