Pobyt na ostrově Falster, Dovolená v Dánsku

Dovolená snů na Marielyst na ostrově Falster

Rekreační domy v Dánsku

Proč je dovolená v Dánsku tak populární? Kolem prstu si vás omotá svou rozmanitostí, plážemi, skvosty přírody, čistým mořským vzduchem a magnety historie. Podívejte se na precizní ubytování v soukromí od NOVASOL a vybírejte z dechberoucích rekreačních chat Marielyst. Ostrov Falster vám bude útočištěm a zdrojem nekonečné zábavy. Kde najít cenově výhodné prázdninové pronájmy ve vysoké kvalitě? Jedině na internetových stránkách NOVASOL. Všechny rekreační objekty se nesou v rytmu pohodlí a moderního designu. Ať už prahnete po luxusních chatách s prostornou terasou, klidném ubytování anebo po oslnivých apartmánech poblíž moře, máte z čeho vybírat!

Útulné prázdninové domy na dosah ruky

Zakousněte se do famózní přírody ostrova Falster, která nabízí strhující podívanou a četné možnosti sportovních aktivit. Ostrov ležící v Baltském moři vás uhrane svou elegancí a svěžím tepem turistické vybavenosti. Největší město ostrova je Nykøbing Falster. Další půvabné resorty jsou Stubbekøbing, Nørre Alslev a Gedser. Co čekat od zdejšího pobytu? Samozřejmě relaxaci a skotačení na písečných plážích, koupání v rajském moři, procházky po malebné přírodě, jízdu na kole, výlety lodí a prohlídku exkluzivních přístavů. Atraktivní zdroj plážových radovánek nabízí fenomenální Marielyst ležící na východní straně ostrova.

Letní pohoda v rekreačních chatách Dánska

Jakmile vkročíte do nádherného města Marielyst, ihned pochopíte význam jedinečnost. Dlouhé pláže táhnoucí se kolem nevyzpytatelného Baltského moře vás naplní blahem. Bezmála 20 kilometrů měkkého jemného bílého písku je radostí pro malé děti. Není divu, že je tento resort výjimečným již více jak 100 let. Posuďte sami na vlastní oči! Marielyst leží na dánském ostrově Falster a každoročně hostí tisíce turistů prahnoucích po letním odpočinku. Asi 20 kilometrová pláž je domovem pásu dun, který byl zvolen jako nejlepší pláž země. Nenechte si ujít unikátní šanci a objednejte si prázdninové byty Dánska za příznivé ceny. Těšte se na sportovní vyžití, zábavu ve dne v noci a atrakce pro nejmenší děti!