Zažijte blaho na dovolené v dánském Marielyst

Ubytování v soukromí v Dánsku

Proč si nezpříjemnit úchvatné prázdninové dny fantastickým ubytováním v soukromí od NOVASOL? Zažijte na dovolené v Dánsku více a dopřejte si relaxaci na nejlepších místech země. Díky NOVASOL si můžete pronajmout exkluzivní letní domy Marielyst, které mají styl a svěžest v každém odhledu. Nakloňte si štěstí na svou stranu! V čem je ubytování od NOVASOL tak výjimečné? Turistům všech věkových kategorií nabízí absolutní požitek z odpočinkových, sportovních i poznávacích nároků. Skvěle vybavené a čisté pronájmy se pyšní výbornou dostupností od hlavních atrakcí a památek. Neslevujte ze svých nároků a zamiřte ke špičce v oboru!

Ničím nerušená relaxace v komfortních apartmánech

Dovolená v Lolland, pobyt v Dánsku

Oddejte se klenotům přírody ostrova Falster a máte našlápnuto k vyvážené rekreaci pro celou rodinu. Zapomeňte na přeplněné pláže a davy lidí. Toto místo je královstvím rodinných dovolených a sportovních pobytů. Ponořte se do odpočinku na pláži, přečtěte si oblíbenou knihu, skotačte s dětmi ve vlnách Baltského moře a večer si dopřejte delikatesní večeři z místních produktů. Prožijte ničím a nikým nepřekonatelnou rekreaci na pláži Marielyst, která se rozkládá na východní straně ostrova. Díky svému jemnému bílému písku a dechberoucí bezmála 20 kilometrovou pláží bylo přímořské letovisko zvoleno nejlepší v Dánsku. Veřejná tábořiště, luxusní vily, pláže lemované stromy a unikáty města vás o tom přesvědčí!

Hurá za komfortem rekreačních domů Dánska!

Ostrov Falster je se svou rozlohou 514 kilometrů čtverečných ideální místem pro strávení rodinné i relaxační dovolené. Leží v jihovýchodní části Dánska a řadí se k okresu Guldborgsund. Hlavním městem je Nykøbing Falster, kde se nachází středověký skanzen Middelaldercentret, Zoo, městské muzeum a opatský kostel. Pláž Marielyst se vine v délce asi 20 kilometrů kolem Baltského moře a nabízí mělký vstup do vody. Tento jev ocení rodiny s malými dětmi a neplavci. Naleznete zde místo pro intimní okamžiky a soukromí. Věnujte se cykloturistice, koupání, wellness a outdoorovým aktivitám, golfu, rybaření i lenošení v prázdninových domech Dánska.