Zajímavosti v Marielyst

Dovolená na pláží Marielyst na Lolland-Falster v Dánsku

Ubytování v Dánsku

Pořád marně přemýšlíte, kde strávit příští evropskou rekreaci? Mrkněte se na nabídky letních domů od NOVASOL a máte vyhráno. Přijměte pozvání na dovolenou do Dánska a objevte nekonečné pláže, vzrušující faunu i floru, panenskou přírodu, dětské atrakce a pestrý noční život v letních domech Marielyst na ostrově Falster. Nebojte se něčeho nového. Ostrov Falster je oblíbenou dovolenkovou destinací. Nabízí koupání na klidných plážích, které jsou čisté a nabízejí prostor pro všemožné sportovní i relaxační aktivity. Poblíž nich jsou rozprostřeny rekreační domy. Ať se rozhodnete pro rodinou relaxaci, sportovní pobyt anebo romantický odpočinek ve dvou, nebudete zklamaní.

Apartmány se známkou kvality

Dovolená v Lolland  pobyt v Dánsku

Vyrazte na sedmý největší dánský ostrov Falster, který je omýván vlnami Baltského moře. Zavítejte do města Nykoebing a malebných rybářských vesniček. Falster je nejjižnějším místem Gedser Odde a vybízí k poznání pěkných architektonických památek i přírodních drahokamů. Za zmínku stojí půvabné letovisko Marielyst, které patří k atraktivním turistickým resortům ostrova. Marielyst se pyšní plážemi s bílým pískem, které nemají konkurenci. Turisté se mohou těšit na četné volnočasové aktivity, vodní sporty, koupání, stavění hradů z písku, procházky podél pobřeží, ale i na nakupování, návštěvu kaváren, restaurací a diskoték. Není divu, že byla tato pláž zvolena za nejkrásnější v Dánsku.

Honem do útulných chat Dánska

Skvost Baltského moře, pláž Marielyst, je přátelský k dětem, sportovním nadšencům i neplavcům. Jen si představte 20 kilometrů plochy pokryté kobercem z bílého písku, který uhrane všechny generace. Město se může pochlubit více než 100-letou turistickou tradicí. Na své si zde přijdou mladí lidé milující noční život, diskotéky a hudební festivaly. Objednejte si rekreační domy Dánska a bavte se ve dne v noci! Osloví vás minigolf, vozítka Segway, paintball, motokáry, cyklistika, fotbal, pěší turistika, wellness pohoda, dětská hřiště, rybaření i kulinářské speciality v místních restauracích. Starší výletníci toužící po tepu přírody i rodiny s malými dětmi prahnoucí po klidné dovolené najdou konečně ráj na zemi.