Prázdninové domy na ostrově Fanø

Nikdy nekončící zábava na ostrově Fanø!

Rekreační domy v Dánsku

Pokud si marně lámete hlavu, kdes letos strávit dovolenou v Dánsku, zaměřte se na půvabné ubytování v soukromí Fanø. Co čekáte od své letní rekreace? Příjemné klima, ideální podmínky pro koupání a vodní sporty a dostatek volnočasových aktivit? S NOVASOL si vyberete úžasné letní pronájmy, které vám zpříjemní chvíle odpočinku.

Počítejte s pestrou nabídkou rekreačních domů, které jsou posety po celém ostrově. Krok za krokem si prohlédněte všechny možnosti ubytování a rozhodněte se pro nejlákavější nabídku. Možná zvítězí tradiční chata s velkou terasou a výhledem na moře anebo luxusní vila s vlastní saunou a krbem. V každém případě je s NOVASOL spokojenost zaručena!

Hurá za pohodlím letních domů!

Dovolená a ubytování v Dánsku

Dánský ostrov Fanø leží v Severním moři při pobřeží jihozápadního Dánska. Patří k nejsevernějším Danish Wattenmeerforum ostrovů. Jeho hlavním městem je Nordby. Ostrov je dlouhý 16 kilometrů a široký 5 kilometrů. Pokud se na něj chcete vydat, nejsnadnější cestování nabízí trajekt z města Esbjerg. Jízda trvá pouhých 12 minut.

Pomysleli jste na rekreaci na dánském ostrově Fanø? Máte se na co těšit. Celá plocha famózního ostrova je poseta pískem. Západní břehy tvoří jednu nekonečnou pláž. Jistě oceníte záplavy jemného bílého písku, který nabízí nádhernou peřinu. Pláže jsou rájem sportů a lenošení. Moře nabízí unikátní podmínky pro koupání a vodní radovánky.

V rekreačních domech Dánska si dáte do nosu!

Uchváceni jedinečnou atmosférou ostrova se vrhnete do víru skotačení na pláži s jemným pískem. S dětmi se věnujte stavění hradů z písku, pouštění draka a koupání v moři s pozvolným vstupem do vody. Oblast hraje do noty surfování, windsurfingu a kite surfingu. Počítejte se stezkami pro kočárky, pěší turistiku i cyklistiku.

Watové moře je království tažných ptáků a uhrane vás bohatou námořní historií. Ostrov je domovem větrných mlýnů, pěkných domů s doškovou střechou a křivolakých uliček. Nezapomeňte ochutnat ústřice, zahrát si golf, projet se na rybářské bárce a s dětmi navštívit fantastické lesní hřiště uprostřed Klitplantage. Letní domy Dánska vám dodají energii!