Rekreační domy na ostrově Fanø

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi

Ubytování v Dánsku

Fanø je krásný ostrov, který se stal jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Dánsku. Novasol Vám proto nabízí levné chaty v Dánsku na tomto půvabném ostrově. Na ostrově se nachází osmnáct kilometrů dlouhá pláž, což je pravděpodobně jednou z nejvyhledávanější výhod Fanø. -Zážitkem samo o sobě je nastoupit do autobusu a pak jet podél pláže na druhý konec ostrova.

Tak proč z něj nevystoupit na pláži a užívat si tam den s Vaší rodinou? Rodinná dovolená v Dánsku s dětmi na Fanø je zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat.

Ubytování v Dánsku

Není náhodou, že je Fanø nejvyhledávanější destinací v Dánsku pro turisty. Ostrov je se svojí rozlohou 56 km čtverečních naprosto unikátní rekreační středisko v Dánsku. Navštivte naší nabídku rekreační domy Fanø a vyberte si z řady krásných rekreačních objektů.

Ty jsou vždy v blízkosti vody a I když to občas trvá pět minut pěšky na pláž, tak budete mít zaručeně krásnou procházku.

Dovolená v Dánsku je téměř nucenou relaxací a vychutnáním krásného počasí. Pláž je bohatá na možnosti ke koupání, opalování, pouštění draka, surfování a ještě mnohem více. Dále můžete na ostrově ochutnat místní speciality, nebo se kochat místní architekturou idylických měst.

Ostrov se vyznačuje jedinečnou krajinou kde najdete písčiny, duny, vřesoviště a moře Wadden. Využijte jedinečné podívané a jděte se podívat na rostoucí populaci tuleňů na pobřeží nebo navštivte písečné duny, plantáže uprostřed ostrova. I zde najdete několik turistických stezek určených k Vašemu prozkoumání krás tohoto jedinečného místa v Dánsku.