search

Dovolená v Rindby

Dovolená a ubytování v Dánsku

Dovolená s dětmi na ostrově Fanø v Rindby

Už se vám sbíhají sliny na parádní dovolenou v Dánsku? Proplétáte se labyrintem svěžích pronájmů NOVASOL? Pokud si nevíte rady, kde si vychutnat zasloužené chvíle volna, vsaďte na rekreační domy Rindby. Jen si představte slunné dny na pláži s nádherným pískem, skotačení ve vlnách a přátelskou atmosféru. Ukořistěte nejlepší ceny prázdninových domů a neslevujte ze svých nároků. Ať už si vyberete luxusní pronájem s prostornou terasou a zahradním nábytkem anebo rekreační chatu v blízkosti moře, vždy máte našlápnuto k pohodlné relaxaci. Je libo vlastní saunu a bazén? Prohlédněte si úžasné letní domy od NOVASOL ještě dnes!

Parádní odpočinek v moderních apartmánech

Propadněte slastnému odpočinku a lenošení na pláži. Vždyť chvíle volna jsou k tomu určeny! Ostrov Fanø se pyšní plážemi označenými Modrou vlajkou, což je záruka nejvyšší kvality. Mělký vstup do vody ocení zejména rodiny s malými dětmi a starší výletníci. Jižní Jutsko je království koupání, vodních sportů a procházek po panenské přírodě. Vykročte správným směrem a vykouzlete si dovolenou v městečku Rindby. Půvabná lokalita se rozkládá na Post Road mezi Nordby a Sonderho. Na každém kroku budete potkávat malebné domky, rybářské usedlosti a farmy. Kdysi zde stával kostel, který byl v roce 1786 zničen. Prohlédnout si můžete hřbitov s kaplí z roku 1894.

Konečně senzační ubytování v soukromí Dánska

Pobyt na ostrově Fanø, ubytování v Dánsku

Oblíbené turistické letovisko se pyšní překrásnými plážemi, které jsou pod dozorem plavčíka. Pokud máte obavy o své ratolesti, rychle na ně zapomeňte, budou pod neustálým dozorem. Asi 3 kilometry od sestupu na pláž je zóna pro kočárky. Naleznete zde také úžasné podmínky pro windsurfing, kite surfing. Zapůjčení vybavení je plně zajištěno! Ringy Strand pořádá každoročně Fanoe Kite festival. Pokud hledáte bezpečnou lokalitu pro své děti, jste na správném místě. Klidně se věnujte rybaření, cyklistice, pěší turistice, golfu, jízdě na koni anebo koupání. Nezkažené krajině ostrova Fanø ihned podlehnete! Pronajměte si úchvatné rekreační chaty Dánska v celé své kráse! NOVASOL vám zajistí pohádkovou dovolenou!