Ubytování na ostrově Fanø

Dokonalá dovolená v Dánsku? Na ostrově Fanoe!

Ubytování v Dánsku

Máte sentimentální náladu a chuť zažít něco neobvyklého? Naplánujte si dovolenou v Dánsku? Pokud si myslíte, že vás zde nic nepřekvapí, jste na omylu. S letními domy Fanoe si přijdete na své. NOVASOL nabízí jen nejlepší z nejlepších! Uvelebte se na terase svého útulného pronájmu a nasávejte blahodárný mořský vzduch! Zajistěte si nádherné rekreační chaty včas a prohlédněte si nabídky NOVASOL právě dnes! Cestujete s dětmi? Vyberte si letní dům v blízkosti moře! Nároční výletníci ocení luxusní chaty s vířivkou a saunou. Majitelé čtyřnohých mazlíčků se mohou těšit na prázdninové byty přátelské ke psům. S NOVASOL máte příležitost zažít pohodovou dovolenou.

Unikátní ubytování v soukromí je tady!

Chaty a chalupy v Dánsku

Přemýšleli jste o velikosti, vybavenosti a ceně letního domu? S NOVASOL získáte nejlepší nabídky! Prázdninové pronájmy na ostrově Fanoe se těší velké oblibě. Překrásné pláže s bílým jemným pískem, dokonalé možnosti zábavy, sportovního vyžití a hlavně soukromí a klid, to je k nezaplacení. Procházejte se po pláži, pozorujte západy slunce a věnujte se golfu! Dánský ostrov Fanoe leží v Severním moři, jen pár kilometrů od pobřeží jihozápadního Dánska. Na ostrov se snadno dostanete trajektem, cesta trvá 12 minut. Fanoe je pokryt malými borovicemi, vřesovišti a především pískem. Pláže v mělkým vstupem do vody přejí dětským radovánkám. Pouštění draka, stavění hradů z písku a vodní sporty, to je zdejší doména.

Vstupte do luxusních vil Dánska!

Ostrov dlouhý 16 kilometrů a široký 5 kilometrů je domovinou tažných ptáků, srnců, zajíců, králíků a ježků. Najdete zde větrné mlýny, lidovou architekturu a městské domy. Nejsevernější ostrov Wadden je součástí Národního parku wattové moře zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Zde si přijdou na své milovníci přírody, rodiny s malými dětmi a sportovci. Oddejte se plážovým sportům a koupání. Vyzkoušejte surfování, kayaking, blokart a windsurfing. Pokud jste příznivci jízdy na kole, máte štěstí! Projíždějte pláže a města! Děti potěší návštěva lesního hřiště, kde se vydovádí na hracích zařízeních. Vezměte si s sebou piknikový koš! Prázdninové domy Dánska vám padnou do noty!