search

Dovolená v Assens

Dovolená v historickém městě Assens v Dánsku

Rekreační domy a ubytování v Dánsku

Prahnete po unikátní rekreaci, kde se plně odreagujete od všedního stereotypu? Prohlédněte si dechberoucí nabídky NOVASOL a namíchejte si úžasnou dovolenou v Dánsku. Pohodlné prázdninové domy Assens vás zavedou do skutečného ráje. Najdete zde kulturní tep, nádhernou přírodu a nepochybně čisté pláže s jemným pískem. Propadněte kráse a komfortu letních domů, které disponují nejrůznějšími parametry. Hledáte větší rekreační objekt pro 10 a více osob? S NOVASOL to není žádný problém. Pakliže toužíte o luxusní chatě s terasou, saunou a vířivkou, máte pestrou nabídku jako na dlani. Ubytování v soukromí na pláži se těší největší oblibě! Tak vzhůru za dovolenou snů!

Famózní rekreační chaty stojí za hřích

Ubytování na ostrově Fyn, chaty v Dánsku

Pokud se jedná o rekreaci v Dánsku anebo jinde v Evropě, je NOVASOL zkušený hráč. Udělejte si čas a prohlédněte si elegantní nabídky, které se nedají odmítnout. Možná vás zaujmou moderně vybavené domy poblíž historických drahokamů anebo letní byty na pláži. Perlu mezi všemi nabídkami tvoří prázdninové pronájmy Assens. Assens má vše, co od dovolené čekáte. Pláže přátelské pro děti, kopcovitou krajinu, hluboké lesy, věčné tradice, rozličné volnočasové aktivity i magnety měst. Zavítejte do města Assens, kde prožijete stovky kulturních zážitků a ochutnáte sílu společenského života. Dovolená není jen o lenošení na pláži a sportovních aktivitách.

Příjemné ceny apartmánů Dánska budete zbožňovat!

Majestátné Assens leží na západním pobřeží ostrova Funen. Historické město je rodištěm sochaře Jensa Adolfa Jerichau, jehož díla jsou vystavovány ve zdejším Vestfyns Kunstmuzeum. Nachází se zde malá loděnice, pivovar a továrny. U mariny se nachází sportovní centrum, restaurace, kemp a obchody. Největší klenotem je Assens Church postavený v 15. století. Na Funen se nudit nebudete. Potěší vás muzei, výstavami, zoologickými zahradami a parky, galeriemi, kostely, zámky, kvetoucími zahradami a nedotčenou přírodou. Počítejte s trasami pěší turistiky a cykloturistiky, báječným koupáním, vodními sporty, rybolovem, golfovými hřišti a romantickými procházkami po pláži. Letní domy Dánska mají svůj nezaměnitelný styl!