search

Dovolená v Hasmark

Nakoukněte pod pokličku nádherného Hasmark v Dánsku

Dovolená a ubytování v Dánsku

Oblíbili jste si dovolenou v Dánsku? Není divu, vždyť je tak rozmanitá! Nabízí kulturní, sportovní, relaxační i poznávací tempo. Kdo by odolal lenošení v letních domech Hasmark, kde se snoubí čistota přírody s božskou vůní pláží. Hledáte-li klid a soukromí, máte namířeno správným směrem. NOVASOL vás zavede na místa, která patří k pozoruhodným. Pokud ještě stále váháte, kam se v létě vydat s rodinou, podlehněte nevšednímu Dánsku. Severní Funen patří k preferovaným lokalitám. Komfortní prázdninové byty se nacházejí přímo na pláži. Nemusíte nikam chodit a můžete pozorovat západy slunce ze svého apartmánu. Jestliže plánujete dovolenou s dětmi, oceníte klidné prostředí, úžasné pláže a zábavu.

Zavítejte do vkusného ubytování v soukromí

Pobyt na ostrově Fyn, ubytování v Dánsku

Perfektní pronájmy NOVASOL na Hasmarsk Strand si velmi rychle zamilujete. Splňují požadavky náročných turistů toužících po soukromí a klidu. Na své dovolené budete obklopeni dechberoucí přírodou a nádhernými plážemi s jemným pískem. Vybírejte ubytování podle svého gusta a připravte se na příliv nové energie do stereotypních dní. Díky Hasmark okusíte pravou tvář pohodové rekreace. Půvabná pláž leží v malém městečku severně od Otterup na Funen. Podél atraktivní pláže jsou posety útulné rekreační domy a luxusní vily. Výjimečné letovisko je populární pro svou nedotčenou přírodu, jemný písek, stylové restaurace, vodní park a volnočasové aktivity.

Pohodlí letních domů Dánska máme v malíčku!

Zařiďte si dovolenou dle svých tajných přání a relaxujte se svou rodinou na pláži. Užívejte si grilování, dlouhých procházek po pláži, rybaření, jízdy na kole a wellness radovánek. Jakmile vás omrzí klidné tempo unikátní pláže, vyrazte za klenoty blízkých měst. Žhavým tipem na výlet je Odense, kde se narodil pohádkář a spisovatel Hans Christian Andersen. V Odense se nabažíte prohlídkami muzeí, prastarých klenotů architektury a zoologické zahrady. Třetí největší dánské město vás pohltí nakupováním, návštěvou restaurací a barů. Ohromí vás vikinské hrady, gotické kostely, radnice, paláce a divadla. Pronajměte si prázdninové domy Dánska a získejte unikátní možnost relaxace.