Ubytování v soukromí v Dánsku

Rodinná idylka v Dánsku

Hurá za odpočinkem a zábavou! Dovolená v Dánsku splňuje všechny požadavky prázdninových radovánek. S NOVASOL máte jistotu, že se nebudete nudit. Díky rekreačním domům Hasmark získáte pohodlí, klid, soukromí a blízkost volnočasových aktivit. Nebojte se investovat do zasloužené relaxace, která hraje v dnešní rychlé době prim! Ponořte se do slastného lenošení a dlouhých romantických procházek po pláži. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, budete jako v pohádce. Čekají na vás dlouhé dny plné smíchu, zábavy a poznání. Připravte se na hojnou dávku přírodních divů, koupání v moři, opalování, vodní sporty a stavění hradů z písku.

Útulné apartmány mají svěží tempo

Ať patříte mezi vyznavače lenošení a opalování, koupání či windsurfingu, zde jste na správném místě. Rezervujte si výjimečné letní domy NOVASOL a jste kousek od štěstí. Nejvíce se zalíbí dovolená vašim dětem, které ocení mělké moře a průzračnou vodu. Kbelík a lopatka, to je jistá výbava každého kreativního stavitele hradů z písku. Hasmark Beach se řadí k velmi atraktivním plážím Nordfyns. Není divu, je ověnčena oceněním Modré vlajky. Kvalita vody, turistická vybavenost a bezpečí, to jsou hlavní dominanty. Dechberoucí písečná pláž se stane vaším útočištěm a zdrojem energie. V její blízkosti najdete Hasmark Strand Feriepark a Hasmark minigolf. Tak se vydejte za dalším zdrojem zábavy!

Parádní ubytování v soukromí Dánska nebere konce!

Máte rádi výlety? Namiřte si to do Otterup, které leží asi 7 kilometrů od pláže. Zde se nabažíte nakupování a výborného jídla v restauracích. Nevšední přírodní oblast byla objevena Vikingy. Každou sobotu se ve městě konají trhy s hudbou. Pokud vám nestačí malé království Otterup, zavítejte do věhlasného Odense, rodiště pohádkáře Hanse Christiana Andersena. Sportovně založení výletníci nepohrnou jízdou na kole a putováním drahokamy přírody pěšky. Na programu dne by neměla chybět vyjížďka lodí, rybaření anebo golf. Díky prázdninovým domům Dánska máte nespornou možnost strávit rodinnou či sportovní dovolenou v nitru přírody. Spojte odpočinek na pláži s návštěvou historicky působivých míst, ať máte o čem vyprávět!